Централізоване пожежне спостереження

Довірте спостереження за протипожежною безпекою вашого об’єкта компанії “Безпека ЛТД” і, де б ви не були, ви будете знати, що все під контролем.

 • Індивідуальне проектування:

  побудова системи пожежної сигналізації, що враховує усі характеристики та особливості будівлі: специфіку планування та кількість приміщень, етажність, призначення приміщень, інженерні комунікації та аварійні виходи.
 • Відповідність державним нормам:

  проектування пожежної сигналізації в повній відповідності з вимогами нормативної документації та державних законів – наявність ліцензій та сертифікатів на проведення усіх робіт.
 • Автоматизація захисту:

  своєчасне виявлення займань та активація відповідних технічних засобів, спрямованих на інформування про небезпеку, збереження життя людей і мінімізацію збитку на об’єкті.
 • Масштабування:

  від невеликих приватних об’єктів та точок роздрібного продажу до багатоповерхових бізнес-будівель і житлових комплексів.
Ціна послуги
Централізоване пожежне спостереження
від 300 грн/мес
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Проектування найбільш доцільної системи сповіщення, професійний монтаж та високий рівень безпеки! Ми пропонуємо лише найсучасніші димові, теплові та оптичні сповіщувачі, які дозволяють відстежувати безпеку на об’єкті в режимі реального часу й у разі потреби забезпечити швидке реагування на подію.

Максимальна ефективність!
 • Сучасна система протипожежної безпеки

  Автоматичне реагування на задимлення, тепло та появу інших сигналів пожежі.

 • Швидке реагування на небезпеку

  Сповіщення про займання поступає власникові об’єкту чи особі, яка несе відповідальність за безпеку будівлі.

 • Відсутність відмови та хибних спрацювань

  Якісний монтаж, пуско-налагоджувальні роботи та експлуатаційні випробування забезпечують стійкість та стабільність функціонування системи.

Пультова пожежна безпека - сучасний засіб, необхідний для кожного офісу, квартири, магазину або підприємства! Можливі наслідки руйнівної дії вогню - від неприємних фінансових збитків до гіршого з результатів - втрати працездатності, здоров’я або життів співробітників підприємства. Однак усього цього можна уникнути. Надійна пультова пожежна безпека - це необхідність, якою часто нехтують. Маючи широкий функціонал, вона здатна не тільки мінімізувати збиток від пожежі, але і запобігти самій пожежі.

Послуги пультової пожежної безпеки - надійність вищого рівня!

«Безпека ЛТД» гарантує максимальний протипожежний захист об’єктів. Ми використовуємо сучасні зразки обладнання, що фіксує осередки займання. Процес роботи наших датчиків доведений до бездоганного функціонування, завдяки чому система помітить навіть невеликий вогник, вчасно сповістить пожежну службу, що дасть змогу запобігти його поширенню. Пультова пожежна безпека від «Безпека ЛТД» - це надійний спосіб цілодобового автоматизованого захисту від загорянь! Ми встановлюємо виключно сучасні і високопродуктивні системи автоматичного реагування на загоряння, механізм функціонування яких максимально автоматизовано, що виключає «людський фактор» і не дає жодного шансу для виникнення пожежі! У нашому арсеналі - моделі пультових протипожежних сигналізацій, які підійдуть для гарантування безпеки на будь-яких об’єктах:

 • магазини, міні- і супермаркети;
 • житлові об’єкти (приватні домоволодіння і квартири);
 • офіси компаній, банківські установи;
 • комерційні та виробничі підприємства.

Якісна пультова пожежна безпека від «Безпека ЛТД» дозволить убезпечити співробітників і відвідувачів від можливих пожеж. Сигналізація вчасно зреагує на місце займання, подаючи звукові і світлові сигнали для евакуації. Одночасно надсилається сигнал на пульт «Безпека ЛТД», а також на аналогічні пульти служб ДСНС. Завдяки миттєвому реагуванню на можливі займання наші системи отримали велику кількість позитивних відгуків від тих, хто ними користується. Ми цінуємо довіру і будуємо довгострокове співробітництво з кожним клієнтом, пропонуючи кращі послуги пультової пожежної безпеки! Залежно від специфіки об’єктів ми пропонуємо різні моделі автоматизованих систем пожежної безпеки. З нами ви можете бути спокійні за збереження майна підприємств, безпеку своїх співробітників або гостей. Пультова пожежна безпека від «Безпека ЛТД» - це кращий вибір, який усуне всі ваші ризики!

 

Читати повністю