Пошук прослуховуючих пристроїв

Виявлення активних та пасивних прослуховуючих пристроїв, забезпечення безпеки телефонних розмов та ділових переговорів.

 • Активні прослуховуючі пристрої:

  пошук шпигунських пристроїв, які передають сигнал по радіо та дротяним каналам.

 • Пасивні прослуховуючі пристрої:

  виявлення стетоскопічних пристроїв для зняття інформації з вторинних джерел (лазерні пристрої, що  знімають звук з коливання віконного скла й ін.).
 • Технічний захист інформації:

  розробка експрес-заходів від пасивних прослуховуючих пристроїв для забезпечення безпеки важливих перемовин із діловими партнерами.
 • Захист від прослуховування телефону:

  пошук шпигунських пристроїв на дротових та бездротових телефонах (прослуховуючі програми).
Ціна послуги
Пошук прослуховуючих пристроїв
Вартість розраховується індивідуально
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

На повністю законних підставах ми здатні виявити й нейтралізувати навіть найсучасніші шпигунські пристрої – в квартирі, офісі чи автотранспорті. Фахівці «Безпека ЛТД» використовують надійне та сучасне устаткування, яке унеможливить витік інформації та розповсюдження особистих секретів.

Максимальна ефективність!
 • Надійність

  Повна конфіденційність та захист особистої інформації.

 • Збереження корпоративної таємниці

  Відвертання протиправних дій і безперервний контроль корпоративної інформації.

 • Цілодобова безпека

  Безперервний контроль у реальному часі усіх важливих подій, що впливають на безпеку даних.

Часті запитання
arrow Що таке пристрій, що прослуховує?
arrow Які є види прослуховуючих пристроїв?
arrow Як відбувається захист від прослуховування?
arrow Де замовити у Києві захист від прослуховування?

Конфіденційність переговорів – запорука успішної та безпечної роботи бізнесу. Щороку через витік комерційної інформації бізнесмени втрачають мільйони доларів прибутку – і це лише в Україні!

Не можна забувати про захист корпоративної мережі, права, патенти, безпеку банківських угод, але, якщо в офісі не встановлений захист від прослуховування, витік комерційної таємниці – це лише питання часу. Потрапить вона до рук спецслужб, конкурентів чи рейдерів – не важливо, адже збитки від такого «витоку» будуть значно відчутнішими.

«Безпека ЛТД» забезпечує повноцінний захист від підслуховуючих пристроїв у Києві. Ми проведемо ретельний аналіз вразливих місць та перевірку на наявність «жучків» офісу, складських та комерційних приміщень, фінансових установ, кабінетів, службових авто та засобів телефонного зв’язку. Замовивши захист від прослуховування, ви мінімізуєте ризики витоку комерційної таємниці. А значить – прибутковість та безпека бізнесу зростуть у рази!

Прослуховувальні пристрої: види, властивості, розміри

Прослуховуючі пристрої

Сучасні «жучки» – це технологічні диктофони, камери, стетоскопічні та інші пристрої, які зчитують аудіо- та відеоінформацію з приміщень, машин та на відкритій місцевості. Займатися пошуком пристрою, що прослуховує, самотужки неефективно: «жучки» маскуються під дрібні предмети, також вони мають маленькі габарити, через що знайти їх буває не так і просто.

Всі пристрої для прослуховування поділяються на п’ять основних видів:

 • класичні «жучки» – використовуються для зчитування аудіо (переговорів) та передачі його через інтернет або радіохвилі;
 • мікрокамери – можуть записувати відео цілодобово або за фактом руху об’єктів перед ними;
 • диктофони – використовуються для запису особистих переговорів безпосередньо від співрозмовника;
 • пасивні (стетоскопічні) пристрої – зчитують інформацію з вторинних джерел: скла, рами, тонких стін;
 • «жучки» у засобах зв’язку – застосовуються для захоплення телефонних переговорів на дротових та бездротових пристроях.

За типом передачі прослуховування може працювати на запис або в режимі прямої трансляції через Інтернет. За режимом роботи шпигунські пристрої можуть записувати все, що відбувається, цілодобово або в режимі активізації. Наприклад, реагувати на голос, рухи, увімкнення світла або теплову карту приміщення. Вони особливо небезпечні, тому пошук пристроїв, що прослуховують спеціалістами «Безпека ЛТД» проводиться в кілька етапів із застосуванням різної техніки.

Деякі гаджети можуть працювати навіть при включеній «глушилці» радіохвиль, яка є в офісах великих корпорацій. Крім радіомоніторингу, виявлення акустичних та відеопристроїв, захист від прослуховування включає ретельний пошук імпульсів на всіх відкритих радіохвилях. При трансляції звуку та відео шпигунські пристрої використовують вільні частоти по місту Київ, які не зайняті службами таксі, радіостанціями, спецслужбами та деякими мобільними програмами.

Пошук прослуховучих пристроїв

Здійснюючи пошук пристрою, що прослуховує, ми визначаємо найбільш підходящі місця для їх установки. Шпигунські гаджети зазвичай постачаються кліпсою, затискачем, «липучкою» та іншими аксесуарами для швидкого монтажу, тому помітити момент їх встановлення неможливо. Пошук прослуховування проводиться детекторами засобів стеження, які виявляють навіть мікроскопічні жучки та приховані камери, що працюють на вільних радіохвилях.

Пошук прослуховуючих пристроїв: етапи та специфіка

Залежно від розташування офісу, метражу та поверховості приміщення пошук прослуховуючого пристрою може зайняти від однієї до 6–7 годин.

Виявлення «жучків» проводиться у шість почергових етапів:

 1. Перевірка офісного приладдя, столів та комп’ютерної техніки.
 2. Аналіз радіохвиль у приміщенні та в радіусі 5–10 метрів від нього.
 3. Виявлення «жучків» за допомогою індикаторів поля – проводиться у приміщенні та в особистій присутності працівників, які мають доступ до нього.
 4. Пошук та нейтралізація прихованих камер, встановлених у предмети інтер’єру, офісну техніку, столи чи стільці.
 5. Використання нелінійних локаторів та комплексів радіомоніторингу. Дозволяє знайти та знешкодити найдорожчі та найтехнологічніші зчитувачі, які використовуються спецслужбами – тому захистом від прослуховування повинні займатися фахівці.
 6. Перевірка персоналу компанії, подарунків від ділових партнерів, сувенірів, аналіз та усунення вразливостей провідних ліній, розеток та ліній телефонного зв’язку.

Пошук пристроїв, що прослуховують, включає роботу з індикаторами поля і частотомірами, що дозволяє виявити навіть «жучки» у відключеному або сплячому режимі. Ця техніка відсіває перешкоди та робочі радіочастоти, що значно прискорює пошук та виключає фактор помилки спеціаліста «Безпека ЛТД».

Технічна складова засобів виявлення

Пристрої, що забезпечують пошук прослуховування (антижучки), мають компактні габарити, що дозволяє знешкоджувати шпигунські гаджети навіть у важкодоступних місцях.

Усі «антижучки» діляться на п’ять типів:

 1. Індикатори поля. Підійдуть для виявлення найпростіших «жучків», які можна замовити в Інтернеті. Для серйозних таких пристроїв індикатори не підходять.
 2. Виявлення відеокамер – працюють за принципом оптико-електронного виявлення. Діаметр дії від 5 до 50 метрів.
 3. Нелінійні локатори – ця техніка дозволяє знаходити напівпровідникові з’єднання, і навіть «жучки», які включаються лише для передачі даних по радіоканалу. Забезпечують максимальний захист від прослуховування, навіть якщо пристрій вимкнено.
 4. Багатофункціональні пристрої – потрібні для пошуку шпигунських засобів у провідних лініях, розетках та телефонних комунікаціях.
 5. Комплекси радіомоніторингу – найдорожчий, але й ефективний захист від прослуховування, що проводить моніторинг радіоефіру та виявляє радіомікрофони зі складною схемою роботи.

Індикатори поля – найпоширеніші та найпростіші прилади, які служать для знешкодження жучків у включеному режимі. Це обладнання подає сигнал при виявленні активного гаджета в радіусі 3-5 метрів, а якщо він закріплений на людині, блимає червоним світлом.

Захист від прослушки

Пошук пристрою, що прослуховує, в автомобілі або особистій квартирі здійснюється за допомогою детекторів камер і індикаторів поля. Найчастіше на ці об’єкти кріплять примітивні «жучки» або мікрокамери, адже встановити що-небудь у проводку практично неможливо.

Займаючись пошуком прослуховування, ми використовуємо найновіше обладнання: багатофункціональні пристрої, комплекси та нелінійні локатори. Це забезпечує 100% захист від пристроїв стеження, а значить – конфіденційності ваших переговорів та особистих розмов ніщо не загрожує!

Потрібна перевірка офісу, виробничих приміщень, автомобіля чи квартири на предмет підслуховуючих пристроїв? Довірте пошук прослуховуючих пристроїв та захист особистих переговорів «Безпека ЛТД»! Ми працюємо у Києві з виїздом на об’єкт замовника, перевіряємо та усуваємо прослуховування у житлових будинках, офісних центрах та інших об’єктах!

Читати повністю