Охорона будинків і квартир

Фахівці «Безпека ЛТД» ретельно вивчать особливості об’єкта. Проаналізувавши місцезнаходження, враховуючи всі можливі ризики, наші фахівці запропонують вам кращий варіант охорони. Вам будуть запропоновані датчики різноманітного принципу дії.

 • Сертифіковане обладнання:

  надійний спосіб вберегти свій будинок чи квартиру від проникнення сторонніх осіб, звукова та таємна сигналізація, можливість автономної роботи пристроїв при відключеній електромережі.
 • Захист під ключ:

  консультація щодо вибору апаратури, яка найбільш повно відповідає умовам об’єкту, розробка проекту та монтаж обраних систем охорони, сервісне обслуговування вже наявної системи.
 • Індивідуальний підхід:

  розробка системи охорони, яка повністю відповідає характеристикам об’єкта, впровадження додаткових автономних пристроїв та каналів сповіщення.
 • Цілодобовий контроль:

  наші оператори несуть чергування за пультом 24 години на добу, 7 днів на тиждень – без перерви та вихідних і в разі тривожного сигналу миттєво направляють на об’єкт групу швидкого реагування.
Ціна послуги
Охорона будинків і квартир
від 300 грн/мес
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Ми пропонуємо найефективніші рішення з оптимальним масштабуванням рівня безпеки, завдяки чому ви отримаєте надійний захист від вторгнення зловмисників чи несподіваних подій у разі вашої відсутності вдома. Непомітна система сигналізації, надійні датчики задимлення та затоплення, висока якість зв’язку – усе це охорона від «Безпека ЛТД»!

Максимальна ефективність!
 • Високий рівень технічного забезпечення

  Сучасні, майже не помітні для злочинців датчики, автономний пульт та сервер, де зберігається уся необхідна інформація.

 • Швидкість реагування

  Миттєве реагування на небезпечну подію – екіпаж бійців прибуває на об’єкт вже через 1–7 хвилин.

 • Комплексний захист

  Розробка мережі, що поєднує протипожежну та протипроникну сигналізацію, датчики затоплення та задимлення.

Поширені запитання
arrow Яка буває охорона квартири або будинку?
arrow Для кого потрібна охорона будинку або квартири?
arrow Як і де замовити охорону квартири або будинку?
arrow Які переваги роботи з вами?

Якими б важливими не були фактори безпеки під час поїздок, перевезень вантажів або проведення масових заходів, безпека житла та здоров’я близьких людей – пріоритет № 1 для кожного, і охоронне агентство «Безпека ЛТД» забезпечить його найкращим чином!

Ми пропонуємо мінімізувати ризики, пов’язані з можливими діями зловмисників, не дати їм можливості проникнути в будинок, заміський котедж або квартиру під час вашої відсутності, а в разі злому забезпечити оперативне реагування на позаштатну ситуацію. Поставте сигналізацію, забезпечте відеоспостереження, залучіть професіоналів – і жоден злочинець не проникне у ваше житло!

«Безпека ЛТД» професійна охорона квартир та будинків в Києві!

Арсенал різних засобів і технологій для забезпечення максимального захисту житла постійно розширюється, і в цьому аспекті «Безпека ЛТД» рухається в ногу з часом. Технічно ефективним і економним методом стане встановлення спеціальної пультової охорони, адже сигналізація – це, мабуть, найефективніший та дієвий засіб для захисту свого майна. Разом з фізичною охороною, вона не дасть зловмисникам ані шансу!

Першим і найважливішим рішенням повинна стати можливість цілодобового контролю безпеки на довіреній території – це забезпечать наші технічні засоби – датчики, які ні на хвилину не послаблять свій контроль:

 • датчики руху;
 • датчики розбиття вікна і сповіщення про витік газу;
 • на відкриття вікна або дверей;
 • датчики затоплення і задимлення.

На відміну від фізичної охорони, тут повністю відсутній людський фактор – помітивши правопорушника або визначивши небезпечну ситуацію, система не робить ніяких самостійних дій, лише автоматично надсилає сигнал на ПЦО (Пункт Централізованої Охорони). Співробітники нашої компанії приймуть тривожний сигнал, моментально виславши на об’єкт мобільний підрозділ фізичної охорони або зробивши інші, заздалегідь узгоджені дії, які найбільше підходять для кожного з випадків спрацювання захисту.

Професійна охорона квартир в Києві. Максимальна безпека за мінімум витрат!

Охорона квартири фінансово необтяжлива і підійде кожному, хто прагне убезпечити своє житло. Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант, виходячи з побажань, бюджету, можливих ризиків та інших чинників.

Охорона будинку або квартири може бути доповнена встановленням так званої «тривожної кнопки» – спеціального інструменту, який дозволяє моментально викликати оперативну групу на об’єкт. Така кнопка необхідна у випадках візиту грабіжників та інших «небажаних гостей» до вас додому.

Охорона будинків в Києві і за його межами!

Ви – власник приватного будинку і плануєте встановлення систем автоматизованої охорони? «Безпека ЛТД» – це найкраще вирішення питання! Ми максимально швидко, якісно і економно реалізуємо ваші задуми!

За понад двадцять років роботи нашими клієнтами стали багато жителів столиці, і така велика кількість довгострокових контрактів лише підтверджує високий рівень довіри  наших клієнтів.

Охорона будинку є складнішою та вимагає ретельного планування процесу, ніж встановлення охоронних систем в багатоквартирному будинку. Розміри житлової площі тут можуть бути абсолютно різними. Крім того, у приватних домоволодіннях зовсім інша специфіка, і потрібен цілодобовий нагляд не лише зсередини будинку, але і встановлення систем спостереження на прибудинковій території та інших можливих місцях появи небезпеки. Однак для всіх наших фахівців охорона будинків – завдання, яке завжди виконується на 100% професійно і якісно!

Якщо потрібна охорона квартири, котеджу, дачі або простого заміського будинку, в якому ви не живете або рідко з’являєтеся – ми забезпечимо належний рівень захисту від зловмисників. Охорона будинків в Києві проводиться із застосуванням сучасного обладнання, що дозволяє виявити витоки газу, води і забезпечує додаткову протипожежну безпеку. Наші співробітники допоможуть спланувати можливе встановлення автоматизованої системи охорони (охорона будинків та охорона квартир Київ), грамотно підібравши найнеобхідніші засоби та обладнання, проведуть всі роботи – від проектування до безпосереднього встановлення пристроїв на об’єкті, а гарантійний термін служби встановлених нами систем дозволить забути про проблеми з безпекою на довгі роки!

З нами охорона квартир в Києві буде непомітною для стороннього ока, проте стане надійним «щитом» вашого житла. Ось чому «Безпека ЛТД» – це кращий варіант, і, співпрацюючи з нами, ви залишитеся задоволені якістю наданих нами послуг.

 

Читати повністю