GPS моніторинг

«Безпека ЛТД» використовує сучасні системи GPS моніторингу, що дозволяє контролювати місце розташування і стан автотранспорту в умовах реального часу. Дані про транспортні засоби надходять безпосередньо в систему моніторингу. Поточне положення, швидкість руху і курс руху транспорту фіксуються системою і операторами.

 • Цілодобовий нагляд за автомобілем:

  контроль переміщення вантажів, виявлення поточного місцезнаходження авто, швидкості, напрямку руху.
 • Професіональне обладнання:

  система GPS моніторингу, яку неможливо вимкнути за бажанням чи обдурити, що дозволяє економити на нецільовому використанні палива, покращити дисциплінованість водіїв.
 • Від 1 до десятків авто:

  побудова системи відстежування будь-якої складності з можливістю одночасного контролю кожної машини.
 • Оснащення тривожною кнопкою:

  у разі нападу чи іншої небезпеки водій має можливість викликати групу швидкого реагування чи сповістити державні органи правопорядку.
Ціна послуги
GPS моніторинг
від 100 грн/мес
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

GPS моніторинг автотранспорту від «Безпека ЛТД» здатен забезпечити безперервний догляд й відчутну оптимізацію вашого бізнесу. Ви отримаєте повний контроль над пересуванням машин: будете знати коли, куди та якою швидкістю їздять ваші водії. Зможете контролювати витрату палива й не допустити збитків та «лівих рейсів». Наші системи GPS моніторингу не можна відключити примусово, а записані дані виправити чи пошкодити.

Максимальна ефективність!
 • Контроль в реальному часі

  Сучасна система моніторингу транспортних засобів, яка дозволяє відстежити автомобіль у конкретну хвилину часу.

 • Сучасні системи GPS моніторингу

  Супутникова система моніторингу транспорту, яка дозволяє контролювати місце розташування та стан корпоративного транспорту та вантажних перевезень.

 • Моментальне сповіщення

  У разі небезпеки чи випадку викрадення автомобіля відбувається точне визначення його поточних координат та інформування правоохоронних органів.

Поширені запитання
arrow Що таке GPS моніторинг?
arrow Для кого потрібен GPS моніторинг автотранспорту?
arrow Як і де замовити GPS моніторинг автотранспорту?
arrow Як відбувається установка системи моніторингу?

GPS моніторинг автомобілів – професійне рішення для безпеки вантажу під час рейсу! Це обов’язок і водія і власника компанії-перевізника. Дорогою можливі десятки ризиків: позапланові зупинки співробітниками ППНПУ, спроби захоплення товару зловмисниками, технічні поломки та інші затримки часу та маршруту.

Цілісність та своєчасність перевезення гарантує постійний GPS моніторинг автотранспорту, адже на кону – безпека машини, водія, товару та прибуток фірми загалом!

Встановлення GPS-трекера та відстеження маршруту скоротить витрати на паливо, логістику, виключить простої та «ліві» поїздки несумлінних водіїв. GPS моніторинг транспорту – як надійний штурман, який завжди допомагає та стежить за водієм. Все це відбувається без особистої участі замовника, в режимі 24/7 зі швидким реагуванням співробітників «Безпека ЛТД», які відстежують рух хоч однієї, хоч 30 машин у рейсах!

GPS-трекінг: складові та призначення

GPS моніторинг автотранспорту складається з двох складових: трекера та програмного забезпечення. GPS-трекер – це маленький (до 20х20 см) датчик, який встановлюється на зовнішній частині авто, усередині салону, кабіни чи кузова. Він постійно передає дані розташування на сервер, захищений від Ddos-атак та інших загроз.

Трекер GPS моніторинга фотографія

Програмне забезпечення обробляє дані із сервера, переводить у звичний формат координат та відображає їх на екрані ПК, з якого запущено GPS моніторинг автомобіля.

У режимі реального часу оператор отримує докладні дані:

 • виконаний маршрут та середня швидкість пересування;
 • поточна локація транспорту з точністю до 2-5 метрів;
 • кількість, тривалість та характер зупинок у дорозі;
 • паливна витрата, детальний графік заправок та зливів;
 • онлайн-моніторинг показників датчиків автомобіля;
 • відхилення від заданого маршруту, його тривалість та кілометраж.

GPS-моніторинг транспорту можливий для будь-якої тривалості рейсу. Трекер передає інформацію на сервер скрізь, де є зв’язок із супутником, а при спробах відключити або спотворити сигнал – подає моментальне повідомлення.

Встановлення ПЗ та трекера проводиться в Києві, а працюватиме система моніторингу скрізь, куди відправиться водій. Навіть у закордонних поїздках похибка відстеження машини не перевищує пари метрів – отже, вантаж, водій та транспорт завжди будуть у безпеці!

GPS моніторинг автотранспорту: етапи встановлення

Залежно від моделі, типу кузова, наявності фури та причепа нюанси встановлення GPS-трекера можуть відрізнятися.

Загальна схема підключення та налаштування складається з п’яти етапів:

 1. Підбір оптимального способу монтажу, моделі трекера та ПЗ, складання технічного завдання та договору.
 2. Встановлення обладнання (трекера) у зовнішню частину кузова під днище авто або інше місце, недоступне для водія.
 3. Монтаж «тривожної» кнопки, датчика рівня палива, GPS-антени, калібрування та подальша перевірка встановленого обладнання.
 4. Інсталяція та налаштування ПЗ, яке здійснює GPS моніторинг автомобіля в реальному часі.
 5. Фінальна настройка, тест та налагодження всіх функцій трекера.

Для правильної установки засобів GPS-відстеження, датчиків палива та мастила, «маяків» та тривожної кнопки потрібно 3–4 години. Налаштування спеціалізованого програмного забезпечення здійснюється без особистої участі замовника. Якщо йдеться про декілька (від двох і більше) автомобілів, можливий виїзд фахівців по місту Київ, що заощадить ваш час та витрати.

Технічна складова GPS-трекерів

Усередині трекера знаходиться одна або дві SIM-картки, необхідні для моментальної передачі даних про подорож на сервер. GPS-трекер може бути оснащений власним акумулятором, який працює до 2-3 тижнів в автономному режимі, що означає можливість відстеження навіть за вимкненого двигуна або несправної бортової проводки.

GPS моніторинг автотранспорту комерційних фірм може забезпечуватись акселерометром, функцією Bluetooth (актуально для трекерів особистих та легкових автомобілів), можливістю дистанційного блокування двигуна та опцією подачі сигналу лиха на пульт оператора без участі водія.

GPS моніторинг з відкритою картою фото

Зламати, зняти, будь-яким способом спотворити показання GPS-маячка неможливо. Це гарантує точність значень витрат палива, кілометражу і зупинок в дорозі, що передаються на сервер. У разі спроби проникнення у прошивку трекера або самостійного демонтажу обладнання передасть відповідний сигнал на сервер.

Датчик запалювання, врізання датчиків оборотів, положення дверей, підйому кузова, інших цифрових або аналогових пристроїв – все це можливо при замовленні послуги GPS-моніторингу автомобіля в «Безпека ЛТД»!

GPS моніторинг транспорту: комерційні та особисті авто

Найчастіше до послуг GPS-трекінгу вдаються власники фірм, які займаються доставкою вантажів Україною або ближнім зарубіжжям. Але GPS моніторинг транспортних засобів є актуальним і в інших галузях:

 • приватний таксопарк чи міжміські перевезення;
 • сільськогосподарська техніка;
 • особисті автомобілі.

Для власника таксопарку або служби таксі встановлення GPS-датчиків гарантує контроль та сумлінну роботу водіїв. Вмонтувавши «маячки» в сільськогосподарські машини, ви покінчите з явищем «лівих» робіт у співробітників, перевитратою палива, використанням техніки в особистих цілях. Нарешті, GPS-датчик в персональному авто спрацює краще за будь-яку сигналізацію: якщо злодії навчилися відключати сирену за пару секунд, то злом GPS-датчика можливий тільки фізично, про що обладнання подасть моментальний сигнал на сервер.

GPS моніторинг автотранспорта фото

GPS моніторинг автомобіля буде корисний і з метою безпеки, якщо машиною користуються інші члени сім’ї, а їх особистий телефон вимкнено. У разі спроби викрадення машини відключити передачу сигналу з «маячка» буде неможливо, що гарантує затримання злодіїв і повернення авто власнику зі 100% ймовірністю.

Переваги встановлення GPS-моніторингу в «Безпека ЛТД»

Встановити GPS моніторинг автотранспорту – найкращий спосіб вберегти автомобілі, вантажі та інші матеріальні цінності компанії! Причинами тому – три найважливіші переваги:

 1. Економія витратних матеріалів та витрат на ремонт. Відсутність «лівих» рейсів, поїздок в особистих цілях та зливу палива скоротить витрати на амортизацію на 30% вже за перший рік експлуатації.
 2. Безпека водіїв. В умовах поганого зв’язку мобільних операторів викликати допомогу або повідомити про вимушену зміну маршруту часом немає можливості – на допомогу приходить «тривожна» кнопка GPS-системи.
 3. Оперативне реагування. GPS моніторинг автотранспорту у Києві проводиться цілодобово. Якщо оператор помітив відхилення від маршруту, тривалу зупинку, нестандартні показники датчиків палива та акселерометра, це одразу фіксується, та вживаються заходи – від зв’язку з водієм для пояснень до виклику оперативної групи чи інформування органів державних спецслужб.

Установка системи GPS моніторингу авто проводиться відразу після узгодження умов співпраці. Договори з «Безпека ЛТД» передбачають матеріальну відповідальність, а отже – кошти, автомобілі та інші цінності замовника будуть надійно захищені!

Читати повністю