GPS моніторинг

«Безпека ЛТД» використовує сучасні системи GPS моніторингу, що дозволяє контролювати місце розташування і стан автотранспорту в умовах реального часу. Дані про транспортні засоби надходять безпосередньо в систему моніторингу. Поточне положення, швидкість руху і курс руху транспорту фіксуються системою і операторами.

 • Цілодобовий нагляд за автомобілем:

  контроль переміщення вантажів, виявлення поточного місцезнаходження авто, швидкості, напрямку руху.
 • Професіональне обладнання:

  система GPS моніторингу, яку неможливо вимкнути за бажанням чи обдурити, що дозволяє економити на нецільовому використанні палива, покращити дисциплінованість водіїв.
 • Від 1 до десятків авто:

  побудова системи відстежування будь-якої складності з можливістю одночасного контролю кожної машини.
 • Оснащення тривожною кнопкою:

  у разі нападу чи іншої небезпеки водій має можливість викликати групу швидкого реагування чи сповістити державні органи правопорядку.
Ціна послуги
GPS моніторинг
від 100 грн/мес
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

GPS моніторинг автотранспорту від «Безпека ЛТД» здатен забезпечити безперервний догляд й відчутну оптимізацію вашого бізнесу. Ви отримаєте повний контроль над пересуванням машин: будете знати коли, куди та якою швидкістю їздять ваші водії. Зможете контролювати витрату палива й не допустити збитків та «лівих рейсів». Наші системи GPS моніторингу не можна відключити примусово, а записані дані виправити чи пошкодити.

Максимальна ефективність!
 • Контроль в реальному часі

  Сучасна система моніторингу транспортних засобів, яка дозволяє відстежити автомобіль у конкретну хвилину часу.

 • Сучасні системи GPS моніторингу

  Супутникова система моніторингу транспорту, яка дозволяє контролювати місце розташування та стан корпоративного транспорту та вантажних перевезень.

 • Моментальне сповіщення

  У разі небезпеки чи випадку викрадення автомобіля відбувається точне визначення його поточних координат та інформування правоохоронних органів.

Поширені запитання
arrow Що таке GPS моніторинг?
arrow Для кого потрібен GPS моніторинг автотранспорту?
arrow Як і де замовити GPS моніторинг автотранспорту?
arrow Як відбувається установка системи моніторингу?

Про фразу «GPS моніторинг» світ вперше почув від далекобійників - запровадження «маячків» на стику століть стало справжньою революцією в галузі. Невеликі пристрої, що встановлюються на автомобілі водіїв вантажівок, стали гарантією своєчасного і якісного виконання трудових домовленостей водіями, раз і назавжди виключивши недбалість та банальну крадіжку товарів, палива та інших цінностей.

Встановлення системи моніторингу - це максимальні переваги!

GPS моніторинг автотранспорту дозволяє диспетчеру отримувати оперативну інформацію від автомобіля і водія. На диспетчерський пункт надається така інформація, як витрата палива і поточний його рівень, швидкість руху, маршрут, час зупинок та інші показники.

Розробники сучасних систем GPS-трекінгу велику увагу приділяють питанням безпеки вантажів. GPS моніторинг транспорту постійно розвивається, і у найновіших приладах існує можливість навіть вимкнути двигун автомобіля, що відслідковується, у випадку критичного відхилення від курсу (достовірною ознакою того, що водій потрапив в біду або бере участь в розкраданні вашого вантажу, стане сигнал про відхилення від заздалегідь прокладеного маршруту).

Безперечною перевагою стане також і висока економія палива. Водії, що підробляють «лівими» рейсами - не тільки герої автомобільних анекдотів та історій. На жаль, в країнах СНД «бомбили» - явище дуже розповсюджене. Доходить до абсурдності: чеки підробляються, начальству повідомляється про затори або інші неприємності в дорозі, і службовий транспорт використовується для особистих цілей. GPS моніторинг автотранспорту дозволяє раз і назавжди розпрощатися з недобросовісними співробітниками, значно економлячи на паливі. Подібне обладнання окупається за 2 - 3 місяці роботи.

GPS моніторинг від «Безпека ЛТД»

GPS моніторинг автотранспорту - одна з основних переваг нашої компанії перед конкурентами. Залежно від ваших побажань ми підберемо необхідне технічне оснащення, адаптоване для встановлення на модель автомобіля, зазначену в контракті. Всі системи, представлені на нашому сайті, прості в обслуговуванні і експлуатації і дозволяють отримувати максимум інформації від кожного автомобіля.

Як працює система? Під час відправки водія в рейс вона постійно передає інформацію на екран монітора оператора. Залежно від поданих сигналів оператор вживає різних заходів щодо усунення інцидентів: телефонна розмова з водієм, повідомлення керівництва, правоохоронних структур або безпосереднє втручання в хід виконання рейсу.

«Безпека ЛТД» пропонує найширший асортимент різних GPS-систем контролю автотранспорту. Наші прилади відрізняються високим терміном служби, якістю сигналу, що передається, і стійкістю до незаконного демонтажу, що дозволяє нам надавати кращий GPS-моніторинг в Києві!

 

Читати повністю