GPS моніторинг

«Безпека ЛТД» використовує сучасні системи GPS моніторингу, що дозволяє контролювати місце розташування і стан автотранспорту в умовах реального часу. Дані про транспортні засоби надходять безпосередньо в систему моніторингу. Поточне положення, швидкість руху і курс руху транспорту фіксуються системою і операторами.

 • Цілодобовий нагляд за автомобілем:

  контроль переміщення вантажів, виявлення поточного місцезнаходження авто, швидкості, напрямку руху.
 • Професіональне обладнання:

  система GPS моніторингу, яку неможливо вимкнути за бажанням чи обдурити, що дозволяє економити на нецільовому використанні палива, покращити дисциплінованість водіїв.
 • Від 1 до десятків авто:

  побудова системи відстежування будь-якої складності з можливістю одночасного контролю кожної машини.
 • Оснащення тривожною кнопкою:

  у разі нападу чи іншої небезпеки водій має можливість викликати групу швидкого реагування чи сповістити державні органи правопорядку.
Ціна послуги
GPS моніторинг
від 100 грн/міс
Лишити заявку
Чому саме «Безпека ЛТД»?

Основним видом діяльності «Безпека ЛТД» є саме охорона об’єктів.
Співробітники підрозділу фізичної охорони ретельно відбираються

Максимальна ефективність!
 • Контроль в реальному часі

  Сучасна система моніторингу транспортних засобів, яка дозволяє відстежити автомобіль у конкретну хвилину часу.

 • Сучасні системи GPS моніторингу

  Супутникова система моніторингу транспорту, яка дозволяє контролювати місце розташування та стан корпоративного транспорту та вантажних перевезень.

 • Моментальне сповіщення

  У разі небезпеки чи випадку викрадення автомобіля відбувається точне визначення його поточних координат та інформування правоохоронних органів.

Про фразу «GPS моніторинг» світ вперше почув від далекобійників - запровадження «маячків» на стику століть стало справжньою революцією в галузі. Невеликі пристрої, що встановлюються на автомобілі водіїв вантажівок, стали гарантією своєчасного і якісного виконання трудових домовленостей водіями, раз і назавжди виключивши недбалість та банальну крадіжку товарів, палива та інших цінностей.

Встановлення системи моніторингу - це максимальні переваги!

GPS моніторинг автотранспорту дозволяє диспетчеру отримувати оперативну інформацію від автомобіля і водія. На диспетчерський пункт надається така інформація, як витрата палива і поточний його рівень, швидкість руху, маршрут, час зупинок та інші показники.

Розробники сучасних систем GPS-трекінгу велику увагу приділяють питанням безпеки вантажів. GPS моніторинг транспорту постійно розвивається, і у найновіших приладах існує можливість навіть вимкнути двигун автомобіля, що відслідковується, у випадку критичного відхилення від курсу (достовірною ознакою того, що водій потрапив в біду або бере участь в розкраданні вашого вантажу, стане сигнал про відхилення від заздалегідь прокладеного маршруту).

Безперечною перевагою стане також і висока економія палива. Водії, що підробляють «лівими» рейсами - не тільки герої автомобільних анекдотів та історій. На жаль, в країнах СНД «бомбили» - явище дуже розповсюджене. Доходить до абсурдності: чеки підробляються, начальству повідомляється про затори або інші неприємності в дорозі, і службовий транспорт використовується для особистих цілей. GPS моніторинг автотранспорту дозволяє раз і назавжди розпрощатися з недобросовісними співробітниками, значно економлячи на паливі. Подібне обладнання окупається за 2 - 3 місяці роботи.

GPS моніторинг від «Безпека ЛТД»

GPS моніторинг автотранспорту - одна з основних переваг нашої компанії перед конкурентами. Залежно від ваших побажань ми підберемо необхідне технічне оснащення, адаптоване для встановлення на модель автомобіля, зазначену в контракті. Всі системи, представлені на нашому сайті, прості в обслуговуванні і експлуатації і дозволяють отримувати максимум інформації від кожного автомобіля.

Як працює система? Під час відправки водія в рейс вона постійно передає інформацію на екран монітора оператора. Залежно від поданих сигналів оператор вживає різних заходів щодо усунення інцидентів: телефонна розмова з водієм, повідомлення керівництва, правоохоронних структур або безпосереднє втручання в хід виконання рейсу.

«Безпека ЛТД» пропонує найширший асортимент різних GPS-систем контролю автотранспорту. Наші прилади відрізняються високим терміном служби, якістю сигналу, що передається, і стійкістю до незаконного демонтажу, що дозволяє нам надавати кращий GPS-моніторинг в Києві!

Читати повністю