Системи відеонагляду

Відеоспостереження є ефективним засобом запобігання дій зловмисників, дозволяє контролювати і фіксувати події на об’єкті. Наші фахівці запропонують вам кращі рішення по організації системи відеоспостереження, незалежно від того житлові це приміщення, офісні чи виробничі.

 • Варіативність інтеграції:

  як у якості індивідуального обладнання, так і в складі охоронних систем різного рівня складності, що дозволяє побудувати систему моніторингу потрібної конфігурації.
 • Внутрішній та зовнішній контроль:

  застосування відеокамер на приватних територіях, паркінгах, промислових об’єктах, складських приміщеннях, в офісах, торгівельно-розважальних центрах, тощо.
 • Нагляд у режимі реального часу та запис на носій:

  безперервність моніторингу території, що охороняється, з можливістю відкладеного аналізу подій у зручний час.
 • Сервісне обслуговування:

  усунення поломок, модернізація наявних систем відеоконтролю, оновлення програмного забезпечення для досягнення найбільшої ефективності.
Ціна послуги
Системи відеонагляду
Вартість розраховується індивідуально
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Ефективність системи відеоспостереження – це не лише якісні прилади, але й правильність їх установки. Звертаючись до «Безпека ЛТД», ви отримуєте гарантію правильного функціонування встановленої систему відеоспостереження, адаптованої під індивідуальний проект. Високоякісне обладнання дозволить швидко встановити особу злочинця та вчасно відреагувати на незаконні дії.

Максимальна ефективність!
 • Якісна фіксувальна апаратура

  Побудова всеосяжної системи відеоспостереження на основі сучасних мережевих технологій.

 • Широкий діапазон застосування

  Фіксація проникнення порушників, запобігання крадіжок, нагляд за працівниками ти відвідувачами, переміщенням транспорту на об’єкті.

 • Зручність використання

  Виведення даних на будь-який пристрій з екраном (планшет, ПК, телефон).

Сучасні системи відео спостереження дозволяють повністю виключити людський фактор в охороні великих об’єктів. Гнучкі можливості вибору кількості камер, їх розташування, режимів спостереження роблять системи відео спостереження найсучаснішим і раціональним методом убезпечити майно, забезпечити охорону правопорядку і захистити приміщення від небажаних «гостей». 

Встановлення системи відеоспостереження - максимальний контроль над ситуацією!

Незалежно від характеристик приміщення, встановленої в ньому «оптики», типів і моделей відеокамер та інших специфічних параметрів, з «Безпека ЛТД» ваша безпека буде під контролем.

Ми надаємо весь спектр послуг, пов’язаних зі встановленням та обслуговуванням систем відеоспостереження в Києві і працюємо з усіма видами CCTV-систем. Це абревіатура від англійського «Closed Circuit TeleVision», що дослівно означає «система закритого телебачення», але в 99% випадків тут мається на увазі процес відеоспостереження за об’єктом.

Камери CCTV підходять для встановлення в закритих та відкритих приміщеннях. Доступність для кожного клієнта, гнучкі можливості вибору, проектування, можливість повноцінних консультацій і налаштування систем відео спостереження, як і саме встановлення систем відео спостереження, роблять нашу компанію найкращим охоронним агентством Києва!

Системи CCTV діляться на кілька видів залежно від специфіки найголовнішого їх елемента - відеокамери. Камери бувають аналоговими або мережевими.

 • Аналогові системи відеоспостереження – це мережі, в яких присутні лише камери, які передають аналоговий сигнал, а приймають його пристрої, придатні для прийому аналогового сигналу (телевізори, монітори, відеореєстратори). Системи такого типу вважаються застарілими, неефективними, і світ CCTV поступово відходить від «аналога».
 • Цифрові (мережеві) системи – це системи CCTV, обладнані камерами, що переводять сигнал в «цифру». Найсучаснішими вважаються IP-відеокамери, які легко встановлюються, налаштовуються та експлуатуються значно триваліший час, ніж аналогові камери.

Сучасні камери передбачають широкі можливості «огляду», маючи можливість трансляції відео потоку в форматі HD відразу з декількох камер однієї системи. Це робить процес встановлення менш енерговитратним, адже чим вища якість переданої з камери картинки, тим далі від «проблемних місць» об’єкта її можна розташувати, що суттєво спрощує процес монтажу.

Професійні системи відеоспостереження від «Безпека ЛТД»

«Безпека ЛТД» – це професійне встановлення та налаштування систем відео спостереження в Києві! Для зручності наших клієнтів існує можливість проектування нових систем CCTV, де кваліфіковані фахівці змоделюють відповідний прототип майбутньої системи відеоспостереження. У всіх відділеннях нашої компанії працюють виняткові професіонали, готові забезпечити вам максимальну безпеку і комфорт!

Встановлення системи відео спостереження – це сучасне і економічно правильне рішення, і, співпрацюючи з нами, ви економите ще більше, отримуючи послуги світового рівня!

 

Читати повністю