Системи відеоспостереження

Відеоспостереження є ефективним засобом запобігання дій зловмисників, дозволяє контролювати і фіксувати події на об’єкті. Наші фахівці запропонують вам кращі рішення по організації системи відеоспостереження, незалежно від того житлові це приміщення, офісні чи виробничі.

 • Варіативність інтеграції:

  як у якості індивідуального обладнання, так і в складі охоронних систем різного рівня складності, що дозволяє побудувати систему моніторингу потрібної конфігурації.
 • Внутрішній та зовнішній контроль:

  застосування відеокамер на приватних територіях, паркінгах, промислових об’єктах, складських приміщеннях, в офісах, торгівельно-розважальних центрах, тощо.
 • Нагляд у режимі реального часу та запис на носій:

  безперервність моніторингу території, що охороняється, з можливістю відкладеного аналізу подій у зручний час.
 • Сервісне обслуговування:

  усунення поломок, модернізація наявних систем відеоконтролю, оновлення програмного забезпечення для досягнення найбільшої ефективності.
Ціна послуги
Системи відеоспостереження
Вартість розраховується індивідуально
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Ефективність системи відеоспостереження – це не лише якісні прилади, але й правильність їх установки. Звертаючись до «Безпека ЛТД», ви отримуєте гарантію правильного функціонування встановленої систему відеоспостереження, адаптованої під індивідуальний проект. Високоякісне обладнання дозволить швидко встановити особу злочинця та вчасно відреагувати на незаконні дії.

Максимальна ефективність!
 • Якісна фіксувальна апаратура

  Побудова всеосяжної системи відеоспостереження на основі сучасних мережевих технологій.

 • Широкий діапазон застосування

  Фіксація проникнення порушників, запобігання крадіжок, нагляд за працівниками ти відвідувачами, переміщенням транспорту на об’єкті.

 • Зручність використання

  Виведення даних на будь-який пристрій з екраном (планшет, ПК, телефон).

Встановлення систем відеоспостереження подарує спокій та впевненість у тому, що об’єкт під надійним захистом! Це по-справжньому ефективний інструмент для миттєвого виявлення та усунення будь-яких небезпечних ситуацій.

«Безпека-ЛТД» пропонує повний комплекс послуг із проектування, встановлення та налаштування систем відеоспостереження. Ми розробимо новий проект системи відеоспостереження або покращимо існуючу, виконаємо всі роботи з монтажу та налаштування – оперативно та якісно! Працюємо з приватними та комерційними об’єктами.

Види систем відеоспостереження

У «Безпека-ЛТД» можна замовити у Києві встановлення цифрової системи відеоспостереження для вирішення  поставлених завдань та забезпечення безпеки.

Цифрові відеокамери

Системи відеоспостереження від Безпека ЛТД

Відрізняються відсутністю втрат під час передачі сигналу, сумісністю з цифровими каналами передачі, зокрема з локальної чи бездротової мережі, і навіть вищим рівнем захисту. Це найефективніша, багатофункціональна, але й дорожча система.

Цифрові системи відеоспостереження мають ряд переваг:

 • дані можна записувати на жорсткий диск без конвертації;
 • інформацію можна переглядати у режимі реального часу;
 • доступ до даних можна надати відразу декільком користувачам;
 • простота монтажу та налаштування – достатньо ввести IP-адресу у браузері та можна стежити за об’єктом;
 • встановлення не потребує безлічі обладнання та дротів – вся інформація передається «по повітрю».

Для IP-відеокамер прокладати дроти не потрібно. Вони підключаються через мережу та можуть розміщуватись у будь-якому місці.

Як відбувається встановлення відеоспостереження

Перед встановленням системи відеоспостереження Київ ми вивчаємо територію, визначаємо точки, де розмістити камери буде найправильніше. Складаємо план розміщення пристроїв та прокладання кабелів, після чого підбираємо відповідне обладнання.

Встановлення відеоспостереження від Безпека ЛТД

Щоб створити високоефективну систему, ми використовуємо сучасні рішення та пристрої, що мають увесь необхідний функціонал і здатні інтегруватися у вже існуючу систему безпеки, оновити та посилити її.

Монтаж системи відеоспостереження складається з кількох етапів:

 1. Аналіз території.
 2. Проектування системи відеоспостереження.
 3. Вибір обладнання.
 4. Виконання монтажних робіт.
 5. Налаштування системи відеоспостереження.
 6. Навчання користувачів.

Кількість, види камер та іншого обладнання багато в чому залежить від розміру об’єкта та часу, на який потрібний відеоконтроль. Так, в одному випадку використовуються камери без додаткового функціоналу, а в іншому – камери, оснащені ІЧ-підсвічуванням, датчиками руху та поворотним корпусом. Також необхідно підібрати камери з потрібним кутом огляду та не допустити утворення сліпих зон.

Щоб система відеоспостереження була ефективною, розміщувати камери потрібно як усередині, так і зовні приміщення: так з’явиться можливість контролювати всю територію, а не лише її окрему частину. Головне - підібрати правильне обладнання з потрібним функціоналом: з інфрачервоним підсвічуванням, зумом або поворотним механізмом.

Особливості налаштування систем відеоспостереження

Будь-яке обладнання потребує налаштування – не виняток та відеокамери. Налаштування системи відеоспостереження – це обов’язковий етап, що включає як перевірку працездатності, так і забезпечення необхідного функціоналу за допомогою розробки та впровадження програмного забезпечення (ПЗ).

У цифрових системах, окрім IP-камер та IP-відеореєстратора, є й інше мережеве обладнання, що потребує налаштування.

Потрібно правильно підключити реєстратор до монітора, перевірити жорсткий диск та підключитись до Інтернету. Якщо роутер не підключився самостійно, потрібне ручне коригування як на роутері, так і на обладнанні відеоспостереження. Необхідно налаштувати швидкість передачі сигналу, методи стиснення даних, перевірити стан сервера та відеореєстратора. Системи відеоспостереження встановлення в Києві потребують також і ліцензійного ПЗ. Потрібно точно дотримуватися інструкцій, вказати IP-адресу, ввести всю необхідну інформацію. Саме на цьому етапі найбільше труднощів, тому робити все самостійно не варто.

Щоб налаштувати віддалене використання системи відеоспостереження, необхідно встановити відповідну програму на ПК або смартфон, увійти до системи та додати пристрої відеоспостереження. Це дозволяє переглядати відео з камер спостереження у реальному часі. Якщо налаштуванням систем відеоспостереження займаються професіонали, все працює як годинник!

Популярні виробники

Вирішивши замовити встановлення системи відеоспостереження у Києві в «Безпека-ЛТД», ви значно підвищите рівень безпеки на об’єкті! Для створення прогресивної системи безпеки ми використовуємо обладнання виробників, що зарекомендували себе:

Ajax – провідний український виробник, чиє обладнання відрізняється мінімалістичним дизайном та високою якістю складання. Бездротові системи цього бренду встановлені на тисячах об’єктів в Україні та за її межами.

Dahua Technology пропонує інноваційні рішення в системах відеоспостереження. Обладнання цієї компанії використовується у 180 країнах світу. Це понад тисячу різних відеокамер з різним функціоналом та 300 моделей відеореєстраторів.

Atis – пропонує широкий асортимент обладнання для систем відеоспостереження, сигналізації та СКУД. Пристрої відрізняються високою якістю та доступною ціною.

Hikvision – передовий виробник відеокамер. Пропонує пристрої з високою роздільною здатністю та матрицею 2-10 Мп. Камери дозволяють записувати звук з двох сторін, підтримують картку пам’яті та мають антивандальне покриття. Сучасне програмне забезпечення дозволяє налаштовувати функції відеокамери під себе, а технологія Multistor не дає видалити знятий матеріал.

Ezviz – компанія, що займається розробкою хмарних рішень для систем відеоспостереження. Пропонує бездротові IP-системи з функцією запису та перегляду інформації через хмару.

FinMark – створює кабелі та проводи для систем відеоспостереження. Пропонує кабелі для аналогових систем, вита пара, коаксіальний кабель різних діаметрів. Проводи відрізняються високою швидкістю та якістю передачі сигналу.

Використовуючи передове обладнання від найкращих світових виробників, ми гарантуємо, що встановлення системи відеоспостереження, буде швидкою, налаштування зручним, а використання – ефективним!

Як замовити встановлення відеоспостереження в «Безпека-ЛТД»

Найголовніше – визначити необхідний функціонал. Ті завдання, які вирішуватиме система відеоспостереження. Від цього залежить тип відеоспостереження, кількість обладнання та розташування відеокамер. Для встановлення системи потрібно знати всі технічні моменти та правильно розробити проектну документацію. Тільки так системами відеоспостереження працюватиме дійсно ефективно.

Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці:

 • консультація та виїзд фахівця на об’єкт;
 • допомога при виборі обладнання для систем відеоспостереження;
 • повна деталізація кошторису та вигідні ціни;
 • якісне обладнання та кабелі;
 • швидке встановлення згідно проекту;
 • професійне налаштування ПЗ;
 • гарантія на обладнання та виконані роботи;
 • повноцінна технічна підтримка.

Монтаж обладнання відбувається у кілька етапів: розробка проекту, підготовка всіх необхідних елементів та наступне встановлення камер. Необхідно прокласти дроти або підключити камери до локальної мережі, під’єднати відеореєстратор, підібрати програмне забезпечення та налаштувати системи відеоспостереження в Києві. Однак на цьому наша співпраця не закінчується: ми завжди на зв’язку і готові допомогти порадою, розширити функціонал системи, замінити застаріле обладнання, що вийшло з ладу.

У нас замовити послуги зі встановлення системи відеоспостереження у Києві буде найвигідніше! Ціна завжди формується індивідуально – залежно від площі об’єкта, кількості та видів необхідного обладнання. Точну вартість можна визначити лише після узгодження всіх деталей.

Із сучасною системою відеоспостереження територія буде під повним контролем!

Читати повністю