Системи протипожежного захисту

У разі виникнення пожежі або задимлення в одному з ваших приміщень, звуковий сигнал сповістить вас про це.

 • Автономність:

  найпростіший тип устаткування для забезпечення необхідного рівня пожежної безпеки, автоматичне спрацьовування у разі виявлення займання та задимлення.
 • Індивідуальне налаштування:

  можливість підключення додаткового GSM блока для дублювання інформування про небезпеку на мобільний телефон для забезпечення максимальної ефективності.
 • Швидкість та простота монтажу:

  встановлення системи пожежної безпеки без необхідності прокладення дротових шляхів та подальшого ремонту стелі та стін – вона складається лише з автономних датчиків-сповіщувачів.
 • Сервісне обслуговування:

  регламентна перевірка блоків безперебійного живлення датчиків та сповіщувачів для усунення ризику відмови спрацювання системи у критичний час.
Ціна послуги
Системи протипожежного захисту
від 25 грн/год
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Встановлення надійної системи протипожежного захисту, стійкої до дії небезпечних чинників пожежі, здатне забезпечити цілісність майна та збереження людського життя! Ми змонтуємо на об’єкті ефективну систему протипожежного захисту, розроблену згідно нормативних документів пожежної безпеки.

Максимальна ефективність!
 • Моментальне спрацювання

  Активація автономних сповіщувачів у разі виявлення займання.

 • Безпечно та економно

  Оптимальне рішення для приватних об’єктів, які не потребують встановлення автоматичної пожежної сигналізації в обов’язковому порядку.

 • Варіативність

  Можливість встановлення як бездротової, так і дротової пожежної сигналізації.

Автономна пожежна безпека – бюджетний, але при цьому не менш надійний спосіб безпеки, що підходить для встановлення  на об’єктах будь-якого типу. У випадку спрацювання одного або декількох датчиків, «автономка» подає гучні звукові сигнали, що сповіщають людей про можливу пожежу. Якісна автономна пожежна безпека від «Безпека ЛТД» стане надійним «щитом», що охороняє житло, робоче приміщення або все підприємство цілком від згубного впливу вогню!

Автономка від «Безпека ЛТД» – найкраща міра протипожежної безпеки!

Автономна пожежна безпека від «Безпека ЛТД» - це цілодобовий захист об’єктів від займань! Ми беремо на себе всі зобов’язання, пов’язані зі встановленням і налаштуванням протипожежних сигналізацій. Залежно від особливостей розташування, архітектури та іншої специфіки об’єктів наших клієнтів, ми розробляємо план встановлення. Ми встановлюємо сучасні прилади і датчики, що відповідають за пошук можливих місць займання і своєчасне сповіщення про них в разі небезпеки. Таке обладнання універсальне і підійде для встановлення на будь-яких об’єктах:

 • житлові будинки і квартири;
 • складські приміщення, ангари і гаражі;
 • магазини, торгові центри та офіси.

Автономна пожежна безпека від «Безпека ЛТД» захистить ваш будинок вночі або під час вашої відсутності, а в разі спрацювання датчиків диму і вогню приверне увагу до займання, забезпечивши його оперативну локалізацію. Патрулюючи великі приміщення з підвищеним рівнем пожежної небезпеки, співробітникам фізичної охорони важко ідентифікувати місце займання в тій фазі, коли можлива його локалізація підручними засобами (наприклад, звичайним порошковим вогнегасником). А автономка забезпечить надійний захист майна від пожеж! Надійна автономна пожежна безпека необхідна в приміщеннях будь-якого типу, але особливо в ситуаціях, коли там знаходиться велика кількість людей – в магазинах, торгових площах на виставках. «Автономка» своєчасно сповістить співробітників і гостей про пожежу, що гарантує оперативну евакуацію, локалізацію та усунення місця займання. «Безпека ЛТД» надає послуги автономної пожежної безпеки за лояльними цінами! Нашими клієнтами стали багато підприємців і фізичних осіб Києва, а більшість наших контрактів є довгостроковими, що лише підтверджує високий рівень довіри клієнтів та якість наших послуг.

 

Читати повністю