Пультова охорона

Застосування якісного обладнання та сучасних пристроїв пультової охорони унеможливить проникнення зловмисників, крадіжки та зникнення речей з контрольованої території. Передові технології та контроль у реальному часі – це надійне вирішення проблеми з безпекою!

Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Ми пропонуємо дійсно ефективний захист. Завдяки правильно розробленій системі розташування сигналізаційного обладнання та сучасним пристроям ви отримаєте цілковитий захист від проникнення зловмисників до квартири, будинку, торгової, виробничої чи складської території, а також швидке реагування у разі виникнення пожежі чи затоплення. Вірогідність виникнення збитків буде мінімальною!

Серед наших клієнтів
Поширені запитання
arrow Що таке пультова охорона?
arrow Як працює пультова охорона?
arrow Для кого потрібна пультова охорона?
arrow Як і де замовити пультової охорону?

Пультова охорона об’єктів – це сучасний і один з найефективніших способів гарантування безпеки різних об’єктів, якому надають перевагу все більше компаній і приватних осіб у всьому світі. Більшу частину об’єктів можна охороняти без постійної присутності людини. Сучасні системи здатні забезпечити віддалений моніторинг стану об’єкта, окремих вузлів і технологічного обладнання.

 

Технічні засоби охорони – це вигідно і ефективно!

В цього виду послуг є безліч переваг. Наприклад, тут практично відсутній людський фактор. Співробітник охорони може відлучитися або відволіктися, що може призвести до небажаних наслідків. Охорона об’єктів здійснюється за допомогою технічних засобів, які цілодобово спостерігаються оператором пульта централізованого спостереження

Пультова охорона в Києві від ТОВ «Безпека-ЛТД»

Ми пропонуємо надійний захист вашого будинку, квартири, комерційного або виробничого об’єкта. Залежно від специфіки довіреного нам об’єкта, наші інженери запропонують оптимальний варіант, підберуть відповідне обладнання, спроектують та встановлять систему сигналізації. Ми маємо комплексні рішення для надання послуг пультової охорони багатоквартирних будинків і котеджних містечок. У нашому арсеналі – велика кількість різних технічних засобів для встановлення на будь–якому об’єкті. Охорона здійснюється через різні датчики, за допомогою яких можна спостерігати стан вікон і дверей, присутність людей і роботу технологічного обладнання. Наші оператори готові цілодобово реагувати на прийняті сигнали. У разі тривоги група швидкого реагування направляється на об’єкт. Співпрацюючи з нами, ви забезпечите максимальну безпеку свого об’єкта за мінімальні кошти!

ТОВ «Безпека-ЛТД» – сучасна пультова охорона об’єктів (Київ та область)

У будь-який з наших пакетів послуг входить цілодобова «тривожна кнопка». Це дозволить вам навіть при відключеній сигналізації відчувати себе в безпеці! У разі отримання сигналу до вашого місцезнаходження негайно відправляється група швидкого реагування! «Безпека ЛТД» – це надійний «щит», який стане на сторожі вашого будинку або офісу! Ціни на наші послуги завжди лояльні – незалежно від типу і розміру об’єкту, що охороняється, а співпраця з нами завжди вигідна і доступна!

 

Читати повністю