Пультова охорона

Застосування якісного обладнання та сучасних пристроїв пультової охорони унеможливить проникнення зловмисників, крадіжки та зникнення речей з контрольованої території. Передові технології та контроль у реальному часі – це надійне вирішення проблеми з безпекою!

Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Ми пропонуємо дійсно ефективний захист. Завдяки правильно розробленій системі розташування сигналізаційного обладнання та сучасним пристроям ви отримаєте цілковитий захист від проникнення зловмисників до квартири, будинку, торгової, виробничої чи складської території, а також швидке реагування у разі виникнення пожежі чи затоплення. Вірогідність виникнення збитків буде мінімальною!

Серед наших клієнтів
Поширені запитання
arrow Що таке пультова охорона?
arrow Як працює пультова охорона?
arrow Для кого потрібна пультова охорона?
arrow Як і де замовити пультової охорону?

Безпека – це перше, про що потрібно подбати, коли переїжджаєш у новий будинок чи відкриваєш бізнес, адже наслідки від крадіжки, затоплення чи витоку газу непорівнянні з витратами на систему безпеки.

«Безпека-ЛТД» пропонує підключити високоефективну пультову охорону, щоб завжди бути в курсі того, що відбувається, запобігти неприємним випадкам або як мінімум знизити ризики! Підходить таке рішення і для житлових, і для комерційних об’єктів та може бути встановлене у Києві та найближчому регіоні.

Пультова охорона по-справжньому зручна: більше не потрібно наймати охоронців – сучасні технології дозволяють створити ефективну безпекову систему з мінімальним залученням людей. Датчики та відеокамери передають інформацію на центральний пульт управління, де оператор миттєво реагує на нестандартні ситуації: відправляє на об’єкт групу швидкого реагування або залучає поліцію та пожежників.

Як здійснюється підключення

Замовити пультову охорону в «Безпека-ЛТД» максимально просто. Спочатку наші фахівці оглянуть об’єкт та складуть проект охоронної системи. І лише після цього підключать обладнання, налаштують та перевірять його роботу. Такий алгоритм гарантує, що датчики спрацьовуватимуть так, як потрібно, і хибних викликів не буде.

Встановлення можна поділити на п’ять основних етапів:

  1. Огляд об’єкта – ми виїжджаємо на об’єкт, складаємо план, список необхідного обладнання та оцінюємо складність робіт, погоджуємо всі нюанси.
  2. Розробка проекту – включає підбір обладнання, визначення оптимальних місць його розташування та прорахунок усіх робіт з його монтажу.
  3. Замовлення обладнання – крім стандартних пристроїв, може знадобитися спеціальне обладнання, яке можна отримати лише безпосередньо від виробника.
  4. Встановлення та підключення – проводиться відповідно до проекту системи охорони. Встановлюються датчики та програмне забезпечення.
  5. Перевірка обладнання – після закінчення робіт із встановлення потрібно перевірити працездатність обладнання, відрегулювати датчики, налаштувати їхню чутливість та підключити пристрої до центрального пульта.

Пультова охорона може складатися з різних елементів – все залежить від особливостей приміщення і поставлених завдань. В одному випадку це будуть датчики руху, спарені з відеокамерами, а в іншому – лише датчики диму.

Переваги охоронне агенство «Безпека-ЛТД» у підключенні та охороні об’єкту

Встановлення пультової охорони від «Безпека-ЛТД» – це цілодобовий моніторинг безпеки вашого будинку, квартири або підприємства! Ми стежимо за станом датчиків, фіксуємо сигнал та швидко реагуємо на нестандартні ситуації, не забуваємо систематично проводити технічне обслуговування – це дозволяє підвищити ефективність роботи системи та зменшити кількість хибних сигналів.

З пультовою охороною від «Безпека-ЛТД» ви отримуєте найвищий рівень безпеки! Можна не хвилюватися, що охоронець не помітить зловмисника або на кілька хвилин відлучиться з робочого місця, чим встигне скористатися злочинець – пристрої пультової охорони працюють безперервно!

Пультова охорона від «Безпека-ЛТД» Київ має вагомі переваги:

  • швидка обробка заявок на підключення та ремонт обладнання пультової охорони;
  • складання проекту, якісне встановлення обладнання;
  • перевірка системи безпеки та оперативне усунення несправностей;
  • обмінний фонд, що дозволяє оперативно направити на об’єкт групу швидкого реагування, замінити датчики, відеокамери та навіть автомобіль для оперативної групи.

Скориставшись пультовою охороною, ви отримуєте цілодобову тривожну кнопку. Ця функція дозволить контролювати безпеку на об’єкті, навіть якщо сигналізацію вимкнено. Ми хочемо побудувати продуктивні взаємини, тому завжди допомагаємо вибрати найкращий варіант системи безпеки! При цьому вартість наших послуг найвигідніша у Києві!

Види захисту при пультовій охороні (обладнанні)

Ми використовуємо сучасне обладнання, яке за функціональністю значно перевищує стандартні системи безпеки. Це датчики руху, відкриття вікон та дверей, диму, вібрації та витоку газу, тривожна кнопка, центральний пульт управління, приймально-контрольні прилади та додаткові джерела живлення. Ми використовуємо техніку перевірених виробників – AJAX, SATEL та багатьох інших, чия продукція має всі сертифікати та успішно пройшла польові випробування.

Датчики, що доповнюють пультову охорону, реагують на певні ситуації. Так, вібродатчики реагують на удари та поштовхи, навіть звичайне пересування поверхнею. Датчики відкриття спрацьовують на вікна і двері, що відкриваються, а датчики руху – на переміщення людей в приміщенні. Вони встановлюються як окремо, а також всі разом – залежно від ситуації на об’єкті.

Окрім стандартного обладнання, ми пропонуємо замовити датчики розбиття скла, затоплення та витоку газу. Пожежні датчики фіксують збільшення температури, дим та концентрацію чадного газу в повітрі, а датчики затоплення дозволяють вчасно визначити протікання з труб і зберегти цим розміщене устаткування чи дорогий товар.

Пультова охорона Київ може доповнюватись системою відеоспостереження з технологією розпізнавання осіб та автомобільних номерів. Резервні джерела живлення підтримують роботу пристроїв безпеки при аварійному відключенні електрики. У такому режимі обладнання зможе працювати до 7 години!

Як замовити послугу та як відбувається процес співпраці з «Безпека-ЛТД»

Щоб підключити пультову охорону на житловий об’єкт чи комерційну нерухомість, необхідно залишити заявку на нашому сайті або просто зателефонувати нам. Заявки по телефону приймаються з 9:00 до 18:00 щодня. Ми проконсультуємо з основних питань; уточнимо, чи є на об’єкті інше обладнання системи безпеки та погодимо візит фахівців, які розроблять проект та складуть кошторис. Ми займаємося не просто монтажем – ми підбираємо найефективніші пристрої, проводимо налаштування обладнання, тестуємо та підключаємо до пульта.

Коли поставлено всі завдання, укладається договір на монтаж та обслуговування обладнання пультової охорони, а після проведення всіх робіт ми проводимо повноцінний інструктаж з експлуатації. Якщо щось вийде з ладу, ми замінимо цей елемент і знову налаштуємо систему.

Пультова охорона об’єктів є максимально простою: при спробі проникнення миттєво спрацьовує сигналізація. Сигнал тривоги надходить на центральний пульт, інформується найближча група швидкого реагування, яка приїжджає на об’єкт вже за 5-10 хвилин і вирішує ситуацію.

Головне завдання оператора центрального пульта – негайно реагувати на події та відсівати хибні дзвінки. Він може направити групу швидкого реагування на об’єкт, викликати наряд поліції чи газову службу. Власник приміщення автоматично отримує інформацію про події на телефон і також в курсі подій.

Оператори «Безпека-ЛТД» контролюють роботу оперативної групи, складають маршрути їх пересування, аналізують повідомлення про вимкнення електрики або розрядку батареї датчиків. Один оператор може стежити за 2000 об’єктів. За технічним станом приладів стежать інженери – вони підключають пристрої та у разі потреби усувають неполадки. Коли всіма питаннями займається одна компанія, ризик того, що щось буде втрачено, виключається!

Пультова охорона у Києві вирішить усі питання з безпекою! Це проста та ефективна система, що складається з датчиків, тривожної кнопки та пульта управління, яка унеможливить крадіжку, пожежу, витік газу або затоплення. «Безпека-ЛТД» використовує тільки передові технології, які надійно захищають територію і вдень, і вночі!

Читати повністю