Захист інформації

Захист службової, комерційної та особистої інформації й блокування каналів її витоку. Це комплекс організаційно-технічних заходів для створення захищених приміщень, роз’яснення правил поводження з конфіденційними даними та захист внутрішніх комунікацій.

 • Аналіз об’єкту:

  виявлення слабких місць, здатних призвести до витоку інформації (комп’ютерна мережа, канали комунікації, персонал).
 • Розробка комплексу технічного захисту:

  опрацювання проблемних моментів і з’ясування оптимальних засобів захисту інформації.
 • Реалізація ТЗІ:

  організаційно-технічні заходи із впровадження належних варіантів захисту інформації.
 • Атестація ТЗІ:

  перевірка впровадженої системи захисту інформації та правил поводження із нею.
Ціна послуги
Захист інформації
Вартість розраховується індивідуально
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Захист інформації вимагає використання комплексних методів, профільної професійної підготовки й досвіду роботи персоналу служби безпеки в цій галузі. Звертаючись до фахівців «Безпека ЛТД», ви отримуєте гарантію збереження конфіденційних даних, виявлення проблемних зон і допомогу в налагодженні дійсно безпечної системи.

Максимальна ефективність!
 • Ефективність

  Стовідсотковий захист інформації.

 • Комплексний підхід

  Створення комплексів технічного захисту інформації.

 • Технічна підтримка

  Сучасне обладнання для пошуку вразливостей.

Часті питання
arrow Що таке захист інформації?
arrow Як відбувається захист інформації?
arrow Де замовити у Києві захист комерційної, службової чи особистої інформації?

Захист інформації, корпоративних та особистих даних – необхідність будь-якого підприємства. Службові, фінансові та інші робочі дані зазвичай зберігаються на жорстких дисках, мережі Інтернет, внутрішніх мережах і паперових носіях. Безпека останніх забезпечить захищений документообіг, фізична охорона та надійний сейф, але захищати цифрові дані має IT-відділ служби безпеки компанії. Якщо такого в компанії немає, захист службової інформації потрібно довірити фахівцям, оскільки на іншій шальці терезів – безпека бізнесу в цілому!

Замовивши захист комерційної інформації, ви захистите відомості про фінанси, обіг, закупівлю та інші фінансові операції компанії. Відсутність таких витоків мінімізує витрати на пошук та відновлення втрачених даних, виключить внутрішні розслідування та витрати на інші засоби безпеки, а значить – рішення замовити послугу у «Безпека ЛТД» – вигідно та раціонально!

Захист інформації та нейтралізація мережевих загроз

Захист комерційної інформації

Основні загрози витоку корпоративних відомостей – вплив сторонніх осіб (хакінг чи злом) та необережні або, навпаки, зловмисні дії працівників компанії. Захист службової інформації має на увазі нейтралізацію таких дій. Процес технічно складний і ресурсомісткий, але найголовніше – він повинен проводитися комплексно!

Вирішення питання – спеціальні системи відстеження активності, керовані спеціалістами «Безпека ЛТД» у Києві або у віддаленому, дистанційному режимі.

Постійний моніторинг та контроль мережевої активності дозволяє відсікати загрози ще на етапі їхньої підготовки. Наприклад, якщо працівник намагається скопіювати дані зі службового сховища, сервера або загальнодоступної папки, відправити їх через мережу або записати на фізичний носій, спеціаліст «Безпека ЛТД» побачить ці дії, зупинить таку активність і негайно повідомить про інцидент.

Надійний захист службової інформаці

Спроби доступу ззовні або зовнішні атаки відображають автоматизовані засоби IDS – системи виявлення атак. Вони також логують (фіксують) факти таких загроз у захищеному вигляді. Після відбиття атаки відповідальний за кібербезпеку співробітник побачить адресу, час, кількість атак та інші дані про подію.

Як відбувається захист інформації підприємства

Щоб забезпечити захист особистої інформації та даних підприємства, потрібно створити програмно-технічний комплекс безпеки, що складається з встановлення та налаштування міжмережевих екранів, шифрування даних та мережі в цілому, розмежування прав доступу та інших заходів.

Для цього співробітники «Безпека ЛТД» виконують п’ять почергових дій:

 1. Захист корпоративних даних від атак. Вразливе місце – «білі» IP-адреси, електронна пошта, логіни та паролі співробітників. Рішення – встановлення та налаштування файрволу для відбиття подібних загроз.
 2. Розмежування доступу до корпоративної інформації. Підключення VPN для доступу ззовні, використання спеціального програмного забезпечення для контролю відображених у співробітників відомостей. Виконується віддалено або за адресою замовника у Києві.
 3. Управління та моніторинг основного каналу доступу. Захист комерційної інформації та особистих даних не може бути гарантований без використання проксі-серверів, градації працівників та обмеження ширини каналу.
 4. Фільтрування вхідного/вихідного трафіку в Мережі. Створення єдиної спільної точки та її подальше адміністрування.
 1. Встановлення системи виявлення та запобігання стеженням IPS. Забезпечує зручний аналіз даних та відстеження дій співробітників у Мережі.

Особиста інформація та її захист фото

Щоб захистити службову інформацію після встановлення та налагодження ПЗ, у «Безпека ЛТД» передбачено навчання та атестація працівників підприємства правилам роботи в Мережі. Опрацювання та тренінги працівників мінімізують ризики витоку даних під час використання засобів ТЗІ (технічного захисту інформації).

Результат роботи – повністю безпечна та продуктивна робота внутрішньокорпоративної мережі у місті Київ або за його межами. Такий підхід заощадить витрати фірми на кібербезпеку!

Інші завдання та ризики захисту корпоративних даних

Крім безпеки корпоративної мережі, захист інформації підприємства вирішує чотири найважливіші завдання:

 1. Захист внутрішньокорпоративних даних від атак ззовні.
 2. Захист особистої інформації працівників різних відділів підприємства.
 3. Конфіденційність договорів, угод, платіжних операцій та каналів поставок.
 4. Безпечне ділове листування та поштова кореспонденція співробітників та керівництва фірми.

Комплексний підхід до захисту даних гарантує безпечну роботу в Мережі за будь-яких умов: віддалено або в офісі, при проведенні фінансових угод, переговорів з партнерами.

У будь-якому робочому колективі можливі помилки персоналу. Людський фактор, банальна забудькуватість або навмисне шпигунство і «злив» даних конкурентам – все це означає серйозні ризики розсекречення інформації.

Фахівці виділяють чотири найпоширеніші групи ризику:

 1. Промислове шпигунство, ефективно боротися з яким можна, постійно адмініструючи права і відстежуючи вихідний трафік співробітників.
 2. Використання неперевіреного чи піратського ПЗ. Купівля корпоративних версій офісних, графічних, інженерних додатків обійдеться в кілька сотень доларів, проте ризики роботи з неліцензійним, нестабільним ПЗ значно вищі.
 3. Спам-розсилки, замасковані під робочу кореспонденцію. Захист комерційної інформації необхідно доповнювати інструктажем співробітників, і якщо потрібно – забороною використання ПК в особистих цілях.
 1. Умисне або випадкове псування комп’ютерного обладнання. Навіть цей фактор означає ризик втрати службових файлів.
 2. Крадіжка комп’ютерів, системних блоків, серверів, HDD- або SSD-накопичувачів. Запобігти цьому допоможе фізична охорона офісів від «Безпека ЛТД».

Щоб унеможливити псування обладнання, системний адміністратор повинен регулярно перевіряти ПК та іншу офісну техніку, підключатися до комп’ютерів віддалено для діагностики, а співробітники – нести матеріальну відповідальність за майно та комерційні дані фірми. Економити на купівлі ліцензійних програм або дозволяти працівникам використовувати ПК для особистих листувань теж не можна.

Якщо системного адміністратора у компанії немає, можливе віддалене адміністрування окремих ПК або всієї мережі компанії загалом. Така послуга можлива під час замовлення комплексного захисту інформації в «Безпека ЛТД».

Захист комерційної інформації – вигідно та конфіденційно!

Бажаєте зробити роботу компанії по-справжньому безпечною та ефективною? Захистом особистої інформації, комерційних та ділових даних мають займатися професіонали! «Безпека ЛТД» пропонує комплексні послуги із захисту службової інформації компаній будь-якого рівня та спеціалізації!

Наші фахівці проведуть ретельний аналіз вразливих місць, визначать, встановлять та налаштують технічні та програмні засоби захисту даних. Також ми можемо модернізувати вже існуючу систему кібербезпеки, провести аудит можливих загроз та ризиків, навчити персонал основ та норм безпеки під час роботі в Мережі.

Читати повністю