Пожежна безпека

Проектування надійної системи протипожежного захисту, що враховує усі особливості об’єкту – це не лише дотримання державних вимог, але й своєчасне виявлення займань, збереження життя людей і, що не менш важливо, мінімізація можливих збитків через пошкодження вогнем майна чи самої будівлі.

Чому саме «Безпека - ЛТД»?

«Безпека ЛТД» – це висококваліфіковані фахівці, які визначать найбільш ефективні системи протипожежного захисту, що підходять саме вашого об’єкту. Ми надамо усю необхідну інформацію про можливі системи пожежної безпеки, правильно змонтуємо обраний варіант та налагодимо, щоб унеможливити хибне спрацьовування.

Серед наших клієнтів

Пожежна безпека – найважливіший аспект в кожному сучасному будинку або приміщенні. І під час проектування будь-яких споруд - від невеликих павільйонів до хмарочосів, інженери зобов’язані продумати необхідні заходи їх захищеності від загоряння - встановити сучасну пожежну сигналізацію, забезпечити належне розташування вогнегасників, створити евакуаційні схеми і багато-багато іншого. «Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає межі» – говорить народна мудрість, і, дивлячись на постійні повідомлення ЗМІ про пожежі, які забрали найвищу цінність - людські життя, складно що-небудь спростувати. А тому пожежна безпека – це річ, про дотримання якої необхідно подбати заздалегідь, і оптимальним рішенням тут стане залучення професіоналів.

Максимальна пожежна безпека від «Безпека ЛТД»!

Необхідна охоронно-пожежна сигналізація в Києві? У нашому арсеналі – новинки спеціалізованої техніки та високотехнологічні системи пультових пожежних сигналізацій. Пожежна безпека в Києві на довірених нам об’єктах досягається завдяки оптимальному поєднанню технічних інновацій і досвіду наших співробітників. І якщо вам необхідний ефективний захист, спроектований під конкретний об’єкт, ми вам його забезпечимо! Ми встановлюємо комплексні системи, мета функціонування яких - висока охоронно пожежна безпека. Всі необхідні роботи проводяться з дотриманням будівельних норм і згідно з українським законодавством. Сигналізація в Києві встановлюється в максимально короткі терміни, і кожна з систем після виконання всіх робіт отримує експертну оцінку в ДСНС.

Пультова пожежна охорона

Багато наших клієнтів віддають перевагу варіанту встановлення пультової протипожежної системи завдяки її унікальній можливості оповіщення людей, що знаходяться в будівлі, про те, що трапилася надзвичайна ситуація. Наприклад, у випадку загоряння в офісі, в якому встановлена ​​така система, всі співробітники отримують своєчасні сигнали про пожежу, що дозволить провести своєчасну евакуацію, убезпечивши їх від можливих наслідків. Після спрацювання системи сигналізації сигнал про подію надходить на пульти спеціалізованих служб (ДСНС), що дозволяє своєчасно ліквідувати загоряння, адже чим швидше буде локалізована пожежа, тим менше шкоди вона завдасть. І пультова охоронно-пожежна сигналізація від «Безпека ЛТД» - це гарантія того, що розмір можливого збитку зведеться до мінімуму! 

Пожежна безпека автономного типу - не менш поширений в Україні спосіб убезпечити себе і своє майно від руйнівної дії вогню. Він гарантує цілодобовий захист від пожеж і завдяки простоті експлуатації є найпопулярнішим. Такі системи встановлюються виходячи з особливостей приміщення, в яких планується встановлення. Під час спалахів, задимлень і будь-яких інших «передвісників пожежі» подається гучний звуковий сигнал, який чути на всій території об’єкта. Такий спосіб сповіщення дозволяє співробітникам і іншим особам, що знаходяться в будівлі на момент подачі сигналу тривоги, оперативно покинути будівлю, убезпечивши себе від можливих наслідків пожежі. Крім того, охоронно пожежна безпека автономного типу - це найбільш економний і ефективний тип протипожежної сигналізації. Якість наших послуг підтверджено багаторічним співробітництвом і виключно позитивними відгуками наших клієнтів.

 

Читати повністю