Пожежна безпека

Проектування надійної системи протипожежного захисту, що враховує усі особливості об’єкту – це не лише дотримання державних вимог, але й своєчасне виявлення займань, збереження життя людей і, що не менш важливо, мінімізація можливих збитків через пошкодження вогнем майна чи самої будівлі.

Чому саме «Безпека - ЛТД»?

«Безпека ЛТД» – це висококваліфіковані фахівці, які визначать найбільш ефективні системи протипожежного захисту, що підходять саме вашого об’єкту. Ми надамо усю необхідну інформацію про можливі системи пожежної безпеки, правильно змонтуємо обраний варіант та налагодимо, щоб унеможливити хибне спрацьовування.

Серед наших клієнтів

Охоронно-пожежна сигналізація – це комплекс технічних засобів, які забезпечують пожежну безпеку на об’єкті. Головне її завдання – вчасно виявити задимлення чи загоряння та сповістити про це людей.

Така система складається з двох модулів – пожежної сигналізації та системи оповіщення. Її встановлення дозволить локалізувати пожежу та вжити заходів щодо її усунення або, як мінімум, дасть необхідний час, щоб залишити приміщення та врятувати цінне майно.

Встановлення охоронно-пожежної сигналізації в Києві

Охоронно-пожежна сигналізація встановлюється скрізь, де може бути спалах і є небезпека для життя людини: торгові та бізнес-центри, кафе, ресторани, спортзали, школи та інші соціальні установи. Навіть у приватних будинках та багатоповерхівках важливо дотримуватись норм пожежної безпеки.

Встановлення проводиться у всіх приміщеннях, крім душових, санвузлів та сходових прольотів. Також тут важливо розуміти, що сама сигналізація не врятує від вогню, але забезпечить достатньо часу, щоб встигнути залишити приміщення.

Види пожежної охорони

Існує два основні види пожежної безпеки:

Автономна – найпростіша та найпопулярніша. У разі займання спрацьовують датчики, після чого проводиться світлове або звукове сповіщення.

Пультова – передає сигнал про небезпеку на центральний пульт охорони, який може бути розташований як у межах будівлі, так і на території охоронної компанії. Оператор аналізує дані та приймає рішення про виклик пожежного розрахунку. Додатково сигнал небезпеки може надходити на інші підключені пристрої (наприклад, телефон співробітника відповідального за пожежну безпеку або власника компанії).

За способом визначення загрози пожежна сигналізація може бути наступних видів:

 • неадресна – до пульта керування підключаються стандартні датчики, які відображають номер шлейфу;
 • адресна – сигнал зі сповіщувачів надходить на контрольну панель, що дозволяють визначити, в якому приміщенні почалася пожежа;
 • адресно-аналогова – інформація про пожежу надходить на головний пульт управління та аналізується процесором. Програмний комплекс вирішує, подавати сигнал про пожежу чи ні;
 • модульна порогова – має високу точність спрацьовування та реагує на подолання певного температурного порога.

Вибирати пожежну сигналізацію у Києві слід під конкретний об’єкт. Різні офісні, складські, логістичні та інші будівлі потребують певної системи безпеки, здатної виявити небезпечну ситуацію та вжити необхідних заходів для мінімізації наслідків.

Охоронно-пожежна сигналізація може складатися з кількох модулів:

 • приймально-контрольне обладнання, яке контролює всю систему та передає сигнал диспетчеру;
 • сигнальні сповіщувачі: світлова сигналізація, сирени;
 • температурні, димові, ультразвукові та комбіновані датчики;
 • індикаторні панелі, що відображають стан системи;
 • шлейф між датчиками та сповіщувачами.

У різних ситуаціях потрібні різні модулі – це дозволяє вирішувати необхідні завдання.

Датчики вказують на місце займання, а сигнальні сповіщувачі сигналізують про те, що потрібно залишити приміщення. Прийомно-контрольне обладнання приймає сигнали та обробляє інформацію, а якщо цю систему підключити до СКУД, можна контролювати всі входи та виходи та не блокування людей у палаючій будівлі.

Також пожежна сигналізація у Києві може оснащуватися системою автоматичного гасіння пожежі та видалення диму. Програма може відключати систему електроживлення, тим самим запобігти великим втратам.

Особливості монтажу та налаштування пожежної сигналізації

Пожежна сигналізація – це важлива складова системи безпеки для підприємства. Кожне рішення тут має бути максимально професійним!

Щоб встановити пожежну сигналізацію, і вона працювала так, як потрібно, ми ретельно вивчаємо особливості об’єкта та проводимо всі необхідні виміри. Розробляємо проект з огляду на побажання замовника. Створюємо технічне завдання та залишаємо кошторис, де прописані всі витрати на матеріали та послуги. Ставимо розмітки на місцях, де будуть зафіксовані датчики і знову аналізуємо, досягаючи ідеального результату.

Кожен проект є унікальним. Ми визначаємо, які завдання має вирішувати пожежна безпека, скільки датчиків та оповіщувачів та якого типу потрібно поставити – їхня кількість залежить від площі приміщення. Потрібно зробити все правильно, адже від цього залежить, наскільки швидко буде виявлено спалах. Наприклад, на площі 80 м2 необхідно встановити мінімум два температурні датчики. Вони не повинні розташовуватись впритул до стелі – необхідно залишити невеликий зазор. Площа, яку датчик може контролювати у порожній кімнаті, залежить від висоти стелі.

Встановлення пожежної безпеки

Датчики підключаються шлейфом, а резистор монтується в останньому пристрої ланцюжка. Відстань між датчиками має становити близько 9 метрів, а від стіни – не менше 4,5 метра. Якщо не дотримуватись цього правила, можуть відбуватися помилкові спрацьовування.

Після встановлення датчиків ми підключаємо їх до джерела живлення та проводимо перевірку працездатності системи. Простий спосіб перевірити, як працює пожежна безпека – піднести до датчика запалений сірник. Якщо індикатор на диспетчерському пульті спрацював, можна не хвилюватись: все працює як потрібно.

Популярні виробники

Щоб пожежна безпека була ефективною, ми вибираємо обладнання найкращих виробників:

Simplex – американська компанія, лідер із випуску високотехнологічних пристроїв для систем безпеки: датчики, приймально-контрольні прилади та сповіщувачі. Компанія розробляє програмне забезпечення, яке дозволяє контролювати всю систему.

ESMI – лідер європейського ринку з виробництва пожежних сповіщувачів, панелей сигналізації та програмного забезпечення. Пристрої цього бренду встановлені у тисячах будинків та комерційних приміщеннях по всьому світу.

Siemens – німецький виробник обладнання для пожежної сигналізації, який відповідає всім європейським стандартам. Пристрої відрізняються простотою монтажу та зручністю експлуатації.

Satel – польська компанія, яка виготовляє приймально-контрольні прилади, сповіщувачі, сигналізатори та блоки живлення. Найновіше програмне забезпечення забезпечує високу ефективність роботи системи. Устаткування Satel поставляється до 60 країн світу.

System Sensor – створює інноваційне обладнання для систем пожежної безпеки. Пристрої враховують усі особливості об’єкта. Кожен четвертий сповіщувач у світі саме компанії System Sensor.

Пожежна безпека може містити пристрої різних виробників – головне підібрати все правильно. Передові технології дозволяють створювати найефективніші системи та вирішувати завдання будь-якої складності!

Чому саме «Безпека-ЛТД»

Складаючи проект, ми вибираємо пристрої, які підходять для об’єкта найкраще. Ось чому працювати з нами по-справжньому вигідно! Великий досвід роботи, використання передового обладнання та впровадження інноваційних рішень дозволяють нам встановлювати найефективніші системи безпеки. Із такою пожежною сигналізацією нічого не страшно!

Вибираючи співпрацю з «Безпека-ЛТД», ви отримуєте максимум переваг:

 • професійна консультація щодо вибору систем пожежної безпеки;
 • аналіз об’єкта розробки ефективної системи безпеки;
 • монтаж та налаштування під ключ;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування – ми виправляємо будь-які проблеми системи.

Ми завжди працюємо над проектом, а тому знаємо, коли якесь обладнання працюватиме найкраще, а які рішення не дадуть результату. Вже 25 років ми займаємось пожежною безпекою, розробляємо проекти, встановлюємо та налаштовуємо обладнання пожежної системи, а тому гарантуємо, що все працюватиме належним чином!

Читати повністю