Системи контролю доступу

Система контролю доступу (СКД) фіксує і обробляє інформацію про кожне проходження користувача через елемент обмеження доступу, захищає приміщення від несанкціонованого проникнення. СКД дає можливисть контролювати робочий час кожного працівника вашого підприємства. Ми пропонуємо вам сучасні автономні та мережеві системи контролю доступу.

 • Контроль небажаного доступу:

  потрапити на об’єкт можуть лише ті, хто має на це право. Можливість організувати виборчий доступ працівників на територію, що охороняється, обмежити доступ у певний час, тощо.
 • Універсальність:

  монтаж СКД на приватних, комерційних та державних об’єктах будь-якого рівня складності (фінансові установи, адміністративні приміщення, виробничі підприємства).
 • Простота інтеграції:

  швидка побудова автономних, централізованих та універсальних систем контролю доступу без втручання в роботу підприємства, цеху чи закладу.
 • Безпека об’єкту:

  організація безпечного функціонування підприємства та контролю над пересуванням персоналу в цілях запобігання витоку небажаної інформації, збереження комерційної таємниці та матеріальних ресурсів.
Ціна послуги
Системи контролю доступу
Вартість розраховується індивідуально
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Кращий спосіб захистити об’єкт від несанкціонованого проникнення! Ми спроектуємо систему контролю та управління доступом, що включає елементи, підібрані в індивідуальному порядку, та з правильною інтеграцією з програмним забезпеченням, а тому – найбільш ефективну та дієву. Фіксація часу приходу співробітників, блокування важливих зон і захист майна!

Максимальна ефективність!
 • Будь-яка складність

  Застосування СКД з магнітними картками, електронними замками, турнікетами, шлагбаумами та іншими механізмами.

 • Різнорівневий доступ

  Побудова системи з різним рівнем доступу до приміщень та об’єктів для створення максимальної безпеки.

 • Допомога в проектуванні СКД

  Повний комплекс послуг, пов’язаних із вибором оптимальної конфігурації, монтажем та сервісним обслуговуванням.

Говорячи про гарантування необхідної безпеки закритого приміщення (офісу, квартири, складу тощо), не можна обійти стороною питання безпосереднього попадання всередину об’єкта. Очевидним є той факт, що більшість крадіжок, пограбувань та інших злочинів скоюються саме після проникнення зловмисників через парадний вхід.

Непоодинокі випадки, коли необхідно розмежувати можливість входу на різні відділи виробництва. Крім того, все більше представників середнього і великого бізнесу України використовують мережеві системи контролю доступу як «лічильник» часу, проведеного на робочому місці кожного із співробітників.

Системи контролю доступу – універсальність і безпека в одному флаконі!

«Безпека ЛТД» пропонує суттєво підвищити безпеку вашого приміщення, встановивши сучасні системи контролю доступу. Наші фахівці мають величезний досвід проектування і обслуговування подібного обладнання, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного клієнта.

Ми забезпечимо високі параметри контролю і безпеки незалежно від типу, особливостей вашого приміщення і виділеного на встановлення системи бюджету.

Мережеві системи контролю доступу

Системи контролю доступу (далі – СКУД) після їх встановлення дозволяють вирішити відразу кілька питань - наприклад, обмеження або заборона доступу певного кола працівників підприємства до деяких цехів або приміщень. СКУД можливо використовувати і як універсальну систему контролю присутності працівників на території підприємства (наприклад, за допомогою сканера відбитків пальців).

Такі системи контролю - це і є ті самі «лічильники», які контролюють перебування співробітників на робочих місцях, їх графік роботи і багато інших параметрів плідності праці. Інформація з таких систем надходить на сервер, де сортується і формується звіт.

«Безпека ЛТД» пропонує швидке і якісне встановлення мережевих СКУД в Києві і області. Встановлена ​​система стане вашим надійним помічником впродовж років!

Автономні системи контролю доступу

Другий з основних видів СКУД - це автономні системи. За сутністю, це такі собі «обмежувачі доступу» в те чи інше приміщення для певної групи осіб. Найпростішим прикладом автономної системи контролю доступу є домофон.

Автономні системи є кращим рішенням завдяки широким можливостями вибору необхідного обладнання, високої безпеки і простоти експлуатації. Замовляючи встановлення автономної СКУД у нас, ви не лише убезпечите приміщення від небажаних «гостей», а й непогано заощадите завдяки лояльним цінам і високій якості проведених робіт!

 

Читати повністю