Системи контролю доступу

Система контролю доступу (СКД) фіксує і обробляє інформацію про кожне проходження користувача через елемент обмеження доступу, захищає приміщення від несанкціонованого проникнення. СКД дає можливисть контролювати робочий час кожного працівника вашого підприємства. Ми пропонуємо вам сучасні автономні та мережеві системи контролю доступу.

 • Контроль небажаного доступу:

  потрапити на об’єкт можуть лише ті, хто має на це право. Можливість організувати виборчий доступ працівників на територію, що охороняється, обмежити доступ у певний час, тощо.
 • Універсальність:

  монтаж СКД на приватних, комерційних та державних об’єктах будь-якого рівня складності (фінансові установи, адміністративні приміщення, виробничі підприємства).
 • Простота інтеграції:

  швидка побудова автономних, централізованих та універсальних систем контролю доступу без втручання в роботу підприємства, цеху чи закладу.
 • Безпека об’єкту:

  організація безпечного функціонування підприємства та контролю над пересуванням персоналу в цілях запобігання витоку небажаної інформації, збереження комерційної таємниці та матеріальних ресурсів.
Ціна послуги
Системи контролю доступу
Вартість розраховується індивідуально
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Кращий спосіб захистити об’єкт від несанкціонованого проникнення! Ми спроектуємо систему контролю та управління доступом, що включає елементи, підібрані в індивідуальному порядку, та з правильною інтеграцією з програмним забезпеченням, а тому – найбільш ефективну та дієву. Фіксація часу приходу співробітників, блокування важливих зон і захист майна!

Максимальна ефективність!
 • Будь-яка складність

  Застосування СКД з магнітними картками, електронними замками, турнікетами, шлагбаумами та іншими механізмами.

 • Різнорівневий доступ

  Побудова системи з різним рівнем доступу до приміщень та об’єктів для створення максимальної безпеки.

 • Допомога в проектуванні СКД

  Повний комплекс послуг, пов’язаних із вибором оптимальної конфігурації, монтажем та сервісним обслуговуванням.

Система контролю доступу – це ефективний інструмент, здатний забезпечити безпеку на будь-якому об’єкті! СКУД допоможе контролювати роботу співробітників і не дозволить стороннім особам пробратися на територію, що охороняється.

СКУД інтегрується з іншими системами безпеки та програмами бухгалтерського обліку. Так можна не лише блокувати та відкривати входи та виходи, а й ідентифікувати відвідувачів, точно розраховувати заробітну плату та фіксувати час, витрачений співробітниками на роботу та перерви.

Система контролю доступу знижує витрати на охорону, адже більшість процесів автоматизована! Буває вона автономною та мережевою, тому підходить як для великих підприємств, так і для маленьких компаній та офісів.

З чого складається система контролю доступу

Сучасні системи контролю доступу можуть містити різні типи обладнання, що дозволяє підібрати необхідний функціонал для кожного конкретного випадку.

Запобіжні пристрої – шлагбауми, турнікети, двері з кодовими та електромагнітними замками, картоприймачами та іншими пристроями для ідентифікації особистості.

Ідентифікатори – картки, брелоки, Touch-Memory ключі, що дозволяють ідентифікувати людину, а також біометричні дані.

Контролери – аналізують інформацію, отриману від ідентифікатора, та дозволяють чи забороняють доступ на об’єкт.

Локальне чи мережеве програмне забезпечення – призначене керувати автономною системою контролю доступу на невеликих підприємствах. У великих організаціях використовують мережеве програмне забезпечення, яке значно розширює можливості контролерів.

Як підібрати СКУД

Можна виділити кілька найпоширеніших систем контролю доступу – автономні та мережеві. Кожна з них має свої особливості та застосовується у різних випадках.

 • Автономні системи контролю доступу – це найпростіші системи, які вважаються альтернативою дверним замкам і не потребують підключення до комп’ютера. У такій системі програмуються коди карт доступу: якщо картка та запрограмований код збігаються – двері відчиняються.
 • Мережеві системи контролю доступу – з’єднуються з комп’ютером та керуються дистанційно. Вони можуть відкривати доступ у певний час та контролювати графік роботи співробітників, вести журнал запізнень, кількості та часу перерв. Також мережні СКУД можуть інтегруватися з протипожежними системами та відеоспостереженням – блокувати або, навпаки, розблокувати всі двері при надзвичайній події.

Системи контролю доступу - біометричні

Додатково можна назвати третю групу – біометричні системи контролю доступу. Вони мають на меті створення унікального коду доступу для кожного співробітника і можуть бути як автономними, так і мережевими. Використовуючи таку мережеву систему контролю доступу, можна створити непереборний бар’єр для злочинців, убезпечити територію чи окремі її зони та приміщення. У програму заносять біометричні дані користувачів (фото, зображення райдужної оболонки, запис голосу і т.д.), які згодом використовуються для ідентифікації.

Автономні системи контролю доступу краще вибирати для офісів, магазинів та бізнес-центрів. Ця система проста в експлуатації та має все необхідне обладнання для створення надійної системи безпеки. У випадку, коли потрібно організувати пропускний режим та аналізувати пересування співробітників, варто скористатися мережевими системами контролю доступу.

Інтеграція з іншими системами безпеки

СКУД легко інтегрується з іншими системами безпеки – наприклад, з пожежною системою та відеоспостереженням. Для інтеграції використовуються спеціальні модулі, кожен із яких контролює роботу у своїй області. Зв’язок між системою контролю доступу та іншими пристроями безпеки відбувається через програмне ядро.

 • Охоронно-пожежна система – у разі пожежі СКУД відключає всі турнікети та шлагбауми, розблокує замки, сповіщає співробітників про подію та пропонує залишити приміщення.
 • Відеоспостереження – така інтеграція дозволяє швидко виявити зловмисника та заблокувати всі входи/виходи на шляху його проходження, затримавши його ще до прибуття поліції.

СКУД адаптується до будь-якого виду об’єкта, що охороняється і може розширюватися за рахунок додаткових модулів – підключаючи систему контролю доступу до вже діючих пристроїв, можна створити по-справжньому ефективну систему безпеки!

Популярні виробники

Ми використовуємо обладнання перевірених виробників:

HID Global – визнаний лідер світового ринку. Устаткування для систем контролю доступу цього виробника встановлено більш як на 2 млрд об’єктів.

ControlGate – створює програмне забезпечення для СКУД, що взаємодіє з будь-якими операційними системами.

IronLogic – надійний виробник контролерів та ПЗ для систем контролю доступу.

Suprema – створює сучасне та ергономічне обладнання для СКУД та увійшов до ТОП-50 компаній у сфері безпеки.

ZKTeco – розробник пристроїв для біометричної ідентифікації.

Багато в чому від вибору обладнання залежить і працездатність системи, тому важливо підбирати пристрої, які добре зарекомендували себе, відомі на міжнародному ринку і пройшли всі необхідні перевірки якості.

Як здійснюється встановлення та підключення

Встановлення систем контролю доступу від Безпека ЛТД

Ми виїжджаємо на об’єкт, аналізуємо його та підбираємо найвідповідніше обладнання. Розробляючи проект, ми визначаємо ідеальні точки розміщення обладнання, зони та рівні, проводимо монтажні та пусконалагоджувальні роботи, налаштовуємо автономні та мережеві системи контролю доступу, щоб працювати з ними було дійсно зручно.

На двері встановлюємо електромагнітний замок та зчитувач, який зчитуватиме інформацію з карти та відкриватиме доступ. Кріпимо спеціальний датчик «геркон», щоб система розуміла, чи були відчинені двері. Ці пристрої підключаються до контролера доступу. Якщо система автономна, цих пристроїв достатньо, а у випадку з мережевою системою контролер потрібно підключити до комп’ютера.

На вході у великі організації встановлюємо турнікети, які також підключаються до СКУД. На турнікет кріпиться зчитувач та пульт управління турнікетом. Ці пристрої підключаються до контролера та комп’ютера.

Мережеві СКУД можна інтегрувати з відеоспостереженням та програмою бухгалтерського обліку – це дозволяє об’єднувати всі системи в одному зручному інтерфейсі та керувати ними.

Чому саме «Безпека-ЛТД»

Головне у створенні ефективної системи безпеки – комплексний підхід, що враховує всі особливості об’єкта та вирішує всі поставлені завдання. Ось чому це завдання найкраще довірити «Безпека-ЛТД»!

Ми займаємося встановленням систем безпеки не перший рік і знаємо, які рішення працюватимуть, а які ні, тому наші системи контролю доступу надійні, довговічні і працюють без збоїв.

Ми займаємося процесом встановлення під ключ – від підбору обладнання до налаштування системи. Адже встановити обладнання легко, а правильно відрегулювати всі компоненти, налаштувати пристрої так, щоб вони реагували на спробу злому набагато складніше. Ми використовуємо всі необхідні способи та технології, щоб визначити приховані недоліки системи та усунути їх ще на етапі встановлення. Підключаємо програмне забезпечення та перевіряємо роботу замків, щоб зафіксувати правильну подачу сигналу, блокування входів та виходів при спробі злому.

З нашими системами контролю доступу об’єкт буде під повним контролем! Ми ретельно перевіряємо роботу всієї системи, щоб унеможливити спотворення даних та збої. Завдяки новітнім технологіям та досвідченим майстрам ми можемо гарантувати, що ваш об’єкт буде під надійною охороною!

Читати повністю