Охорона об`єктів

Основним видом діяльності «Безпека ЛТД» є саме охорона об’єктів. Співробітники підрозділу фізичної охорони ретельно відбираються, проходять медичне обстеження та перевірку на предмет наявності судимості, здають іспити з теоретичної підготовки, проходять стажування. Робота охоронників на об’єктах контролюється цілодобово. Про всі події охоронники звітують рапортами, на підставі яких менеджери складають звіти, якщо того бажає клієнт.

 • Максимальний контроль об’єкту:

  кожен об’єкт має свою специфіку, площу та вразливі місця. Розробка індивідуальної системи безпеки дозволяє визначити оптимальний режим охорони та дійсно необхідну кількість персоналу.
 • Зона відповідальності:

  розуміння обов’язків та розробка ефективної схеми дій в надзвичайних ситуаціях унеможливлює проникнення на об’єкт зловмисників та здійснення ними незаконних дій.
 • Додаткові засоби охорони:

  задіяний персонал може бути посилений додатковими засобами технічної охорони, що унеможливить появу «сліпих зон».
 • Оперативна реакція на подію:

  система охоронно-тривожної сигналізації, датчики відеоспостереження, система контролю та управління доступом мінімізують ризики втрати контролю над об’єктом.
Ціна послуги
Охорона об`єктів
від 60 грн/год
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Ми виконуємо усі вимоги замовника, а в разі необхідності розробляємо свої варіанти ефективного захисту й пропонуємо комплексну охорону приватних, комерційних та державних об’єктів з патрулюванням території, використанням сучасного технічного обладнання та спецзасобів. Такий підхід дозволяє гарантувати цілковиту безпеку.

Максимальна ефективність!
 • Комплексний захист

  Проектування та обслуговування вже готових систем охорони – відеонагляд, пожежна безпека, пультова та фізична охорона.

 • Сучасне технічне оснащення

  Забезпечення об’єкта усіма необхідними технічними засобами охорони, високоякісне програмне забезпечення, технологічне оснащення персоналу – комунікаційні засоби та засоби особистого захисту.

 • Професіоналізм

  30-річний досвід роботи та висококваліфікований персонал дозволяють передбачити загрозу на об’єкті ще на етапі формування концепції безпеки.

Поширені запитання
arrow Як відбувається фізична охорона об’єктів?
arrow Для кого потрібна фізична охорона об'єктів?
arrow Як і де замовити фізичну охорону об'єктів?
arrow Фізична охорона підприємств в Києві?

Починаючи з дня заснування компанії, візитівкою «Безпека ЛТД» стала саме фізична охорона об’єктів. Нам довіряють провідні українські компанії. Співробітники підрозділу фізичної охорони ретельно відбираються в залежності від вимог замовника, проходять медичне обстеження, здають екзамени з теоретичної підготовки.

Сторож, охоронець, вартівник, сек’юріті або бодігарди – як би не називали фахівців з безпеки, без їх послуг робота підприємства або збереження матеріальних цінностей може виявитися під загрозою. Професійна охорона об’єктів – основне завдання нашої компанії Сучасні технічні засоби, ретельний відбір співробітників і постійне вдосконалення фізичної та теоретичної підготовки штату роблять співпрацю з «Безпека ЛТД» найвигіднішою.

Необхідна надійна охорона об’єктів бізнесу? Бажаєте якісно убезпечити житло? З нами будь-який об’єкт – чи то житловий, чи то комерційний – буде в цілковитій безпеці! Ми забезпечуємо високий рівень захищеності довірених нам об’єктів – незалежно від їх розташування, площі та іншої специфіки, виводячи безпеку на необхідний рівень.

Охорона об’єктів будь-якої складності!

Охорона підприємств, житлових і комерційних об’єктів Києва може складатися відразу з декількох пунктів, що збільшить контроль правопорядку на вашому об’єкті. За необхідності ми забезпечимо:

 • ретельний пропускний контроль співробітників підприємства;
 • контроль дотримання правопорядку на довіреній нам території;
 • контроль внесення/винесення матеріальних цінностей з території підприємства;
 • патрулювання території з метою виявлення правопорушень та їх усунення.

Охорона об’єктів від «Безпека ЛТД» вигідно вирізняється на тлі аналогічних пропозицій від інших охоронних агентств Києва – адже у нас є право затримання правопорушників ще до приїзду наряду поліції. Зрозуміло, головне завдання охоронця – попередити правопорушення. Однак на практиці часто трапляються ситуації, коли зловмисники зникали з вкраденими цінностями з об’єкта до приїзду поліції. І завдяки тому, що всі наші співробітники володіють необхідним для затримання злочинця рівнем фізичної та теоретичної підготовки, це дозволяє їм надавати максимально ефективні послуги. Адже саме така охорона об’єктів і необхідна!

«Безпека ЛТД» – найякісніша охорона підприємств в Києві!

Без жодного перебільшення: охорона підприємств – це найефективніший і економічний спосіб убезпечити себе від можливих ризиків! І хоча такі послуги пропонують багато охоронних агентства України, знайти по–справжньому надійних охоронців буває не так-то й просто. Надійна охорона об’єктів повинна складатися з багатьох пунктів:

 • належна фізична і психологічна підготовка співробітників;
 • наявність всіх необхідних ліцензій;
 • чіткий контроль несення служби;
 • професійне навчання та підвищення кваліфікації залучених співробітників;
 • забезпечення співробітників необхідними спецзасобами (обмундируванням, обладнанням і засобами зв’язку);
 • повна відповідальність за поведінку, здоров’я співробітників і застосування ними штатних спецзасобів;
 • оперативна взаємодія з правоохоронними органами.

Ось чому не можна віддавати свою безпеку в руки найнятих через оголошення вартівників, оскільки вони не зможуть реагувати на небезпеку так, як це зробить натренований професійний охоронець! І в такому випадку «Безпека ЛТД» стане найраціональнішим рішенням. В залежності від побажань охорона підприємств в Києві може виконуватися озброєними «класичним набором» співробітниками охорони, або ж із застосуванням спеціальних засобів. Арсенал і обмундирування наших співробітників підбирається в залежності від кожного конкретного випадку і гарантує максимальну ефективність. Ми дбаємо про захист повної законності носіння і застосування спецзасобів: кожен з них зареєстрований в органах МВС України і дозволений для носіння співробітниками компанії «Безпека ЛТД», а самі співробітники проходять регулярні перевірки фізичної, технічної і психологічної підготовки, вдосконалюючи свої навички. «Безпека ЛТД» – це охорона об’єктів у Києві будь-якої складності! Вже зараз наші бодігарди гарантують безпеку на багатьох підприємствах, а такі довгострокові контракти – головний показник високої довіри клієнтів до нас.

 

Читати повністю