Захист комп’ютерних мереж

Стан повної захищеності корпоративних даних, при якому забезпечується їх конфіденційність, цілісність, автентичність і доступність для авторизованих користувачів. Досягається за рахунок комплексу організаційних і технічних заходів, з’ясованих в ході аналізу мережі.

 • Розробка правил роботи з інформацією:

  виявлення безпечного алгоритму роботи з корпоративною інформацією, її збереженням, копіюванням та видаленням.
 • Апаратні та програмні засоби контролю доступу:

  впровадження таємних засобів контролю, здатних забезпечити якісний моніторинг витоку інформації.
 • Антивірусний захист:

  впровадження антивірусного програмного забезпечення, міжмережеве екранування для забезпечення цілісності інформації.
 • Фізичний захист мережі:

  захист від стороннього підключення, збоїв електромережі, електромагнітного випромінювання тощо.
Ціна послуги
Захист комп’ютерних мереж
Вартість розраховується індивідуально
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Ми проведемо професійне оцінювання наявної комп’ютерної мережі, з’ясуємо слабкі місця та спроектуємо дійсно надійну ІТ-інфраструктуру, гарантуючи стовідсотковий захист системи від можливих загроз. Завдяки «Безпека ЛТД» ваша інформація залишиться тільки вашою!

Максимальна ефективність!
 • Висока стійкість мережі

  Створення резервних копій, післяаварійне відновлення інформаційних систем.

 • Комплексний підхід до захисту

  Унеможливлення витоку чи викрадення інформації.

 • Розмежування доступу до інформації

  Впровадження обмеженого доступу до різних видів документів.

Часті питання
arrow Що таке захист комп’ютерної мережі?
arrow Як відбувається захист комп’ютерних мереж?
arrow Де замовити у Києві захист комп’ютерної мережі?

До 2022 року у Києві та інших містах України не залишилося підприємств, які на 100% працюють в офлайні без використання Інтернету. Вести електронний документообіг вигідно та зручно, а отримати чи скопіювати потрібні файли можна лише за пару секунд. Однак тут необхідний серйозний захист – і найкраще його забезпечить «Безпека ЛТД»!

Обійшовши слабкий захист комп’ютерних мереж за допомогою програмних засобів та піратського програмного забезпечення, зловмисники здатні викрасти паролі, службові файли, захопити доступ до комп’ютерів або цілої робочої мережі. У кращому разі інформацію вдасться відновити, звернувшись до фахівців, у гіршому – робота фірми буде повністю паралізована, а подальші збитки становитимуть кілька тисяч доларів. Вирішити ситуацію допоможе захист комп’ютерних мереж.

Це програмно-технічні заходи, необхідні для безпечної роботи співробітників у Мережі, зберігання документів, комерційної таємниці – як наслідок, існування компанії загалом. Бухгалтерія та облік витрат, угоди та документація – все це зазвичай зберігається на серверах, комп’ютерах та ноутбуках, жорстких дисках та інших накопичувачах. Звичайно, що захистом комп’ютерних мереж мають займатися професіонали, адже на кону безпека всієї фірми в цілому!

Захист інформації та нейтралізація мережевих загроз

Найчастіше комп’ютери фірми об’єднані в одну мережу, що дозволяє швидко обмінюватися файлами без використання серверів глобальної мережі. Комп’ютерна мережа – це два і більше ПК, сервери або маршрутизатори, з’єднані в одну систему для обміну, зберігання, копіювання або зміни даних.

Захист комп’ютерної мережі передбачає нейтралізацію всіх зовнішніх і внутрішніх загроз, реалізуючи три основні цілі:

 1. Запобігання спробам заміни, спотворення або зміни службової інформації в мережі.
 2. Гарантія конфіденційності та цілісності даних локальної мережі.
 3. Доступність даних, регулювання рівнів доступу працівників до службової інформації.

Перший пункт означає 100% захист вмісту файлів у разі вторгнення зловмисників в операційну систему, локальну мережу або за успішного зараження комп’ютерів вірусним ПЗ. Розмежування доступу до файлів дозволить захистити комп’ютерну мережу підприємства від дій неблагонадійних працівників. Наприклад, працівник може надіслати цінні дані поштою, месенджером через робочий ПК.

Конфіденційні дані фірми – це файли, що становлять комерційну таємницю. Зберігаються вони на твердотілих носіях (жорстких дисках) або віддалених серверах, доступ рядових співробітників до них закритий через відсутність необхідності. За статистикою, найчастіше зловмисники крадуть саме їх, перепродуючи конкурентам, спотворюючи чи видаляючи вміст захоплених файлів.

Захист помп’ютерних мереж фото

До них відносяться цінні відомості:

 • особисті дані (ПІБ, дата народження, стаж тощо) працівників підприємства;
 • логіни та паролі для доступу до ресурсів локальної мережі;
 • внутрішня документація компанії у текстовому чи мультимедійному форматах;
 • звіти бухгалтерії;
 • робочі листування, їх фіксація (скриншоти, записи екрана);
 • кадри фото- та відеозйомки – наприклад, робочі презентації;
 • інші файли, які мають матеріальну чи службову цінність.

Захист комп’ютерних мереж: етапи та технічні засоби

Запуск та наповнення локальної мережі підприємства файлами – лише третина кінцевого обсягу робіт. Наступні кроки складаються з налаштування конфігурації мережі з подальшим аналізом зовнішніх та внутрішніх ризиків, їх усунення та віддаленим адмініструванням роботи мережі надалі.

Проектування захисту комп’ютерної мережі фото

Програмна безпека корпоративної мережі складається із шести ключових факторів:

 1. Гранульований або детермінований доступ до всіх ресурсів мережі, аналіз використовуваних IP-адрес, портів, геолокацій входу, гаджетів та типів додатків.
 2. Захист витоку критично важливих даних через незахищені канали.
 3. Централізований контроль та узгоджений менеджмент засобів захисту.
 4. Нейтралізація атак «відмова в обслуговуванні», «нульового дня» та комплексних загроз.
 5. Ретроспективний аналіз та вивчення можливих каналів ризику.
 6. Антивірусний захист інформації та антиспам поштової кореспонденції компанії.

Міжмережевий екран (файрволл) – це комплекс обладнання та ПЗ, який контролює та фільтрує мережевий трафік у повністю автоматичному режимі. Несанкціонована передача (вихідний трафік) відсікається саме файрволлом, тому захист комп’ютерних мереж починається з його встановлення та налаштування. Він забезпечує безпечний доступ співробітників до мережі Інтернет та внутрішніх ресурсів підприємства, обмежує або повністю блокує небажану активність.

Програми розмежування прав доступу гарантують захист даних від перегляду, копіювання та розповсюдження працівниками фірми. Потрібні для роботи файли та дані зберігаються, решта відомостей працівник просто не бачить, а отримати віддалений доступ або обійти такий захист комп’ютерної мережі неможливо.

Видалення залишкової або робочої інформації здійснюється повністю автоматично за фактом закінчення роботи – наприклад, завершення зміни, робочого дня або проекту загалом. Шифрування даних, обмеження доступу до певних сайтів або «білий список» інтернет-ресурсів для доступу – заходи, що виключають ризики витоку даних усередині робочого штату.

Існують інші ризики, не пов’язані з промисловим шпигунством або зовнішніми кібер-атаками. Наприклад, банальний збій електромережі, шкідливе електромагнітне випромінювання інших приладів поруч із сервером, фізичні пошкодження обладнання. Створивши та налаштувавши захист комп’ютерної мережі, фахівці «Безпека ЛТД» проведуть обов’язковий інструктаж персоналу фірми з правильної та безпечної роботи з обладнанням та мережі Інтернет. Такий підхід мінімізує абсолютно всі ризики – від спланованих кібер-атак до втрати важливих файлів та псування обладнання через людську помилку!

Надійний захист комп’ютерних мереж із цілодобовою підтримкою!

Бажаєте вберегти локальну мережу свого підприємства, встановити права доступу працівників, захистити робочі дані від «зливу» зловмисникам? Щоб захист комп’ютерної мережі міг запобігти будь-якій загрозі? Ця робота має бути бездоганною, адже хакери та конкуренти не вибачають помилок!

Захист та подальше адміністрування локальних мереж від «Безпека ЛТД» виконується в Києві або віддалено через Інтернет. Швидке реагування на зовнішні загрози, аналіз дій співробітників під час роботи, цілодобова технічна підтримка – заходи, що гарантують повну безпеку вашого бізнесу в Мережі!

Читати повністю