Проектування систем протипожежного захисту

Проектувальники “Безпека ЛТД” розроблять індивідуальний проект протипожежного захисту. Монтажники виконають якісну збірку системи, згідно з державними будівельними нормами України.

 • Проектування системи «під ключ»:

  аналіз об’єкту, вивчення особливостей внутрішнього облаштування приміщення та будівлі, загальний опис системи та її складових, розробка технічної документації та обґрунтування вибору устаткування.
 • Індивідуальний підхід:

  система протипожежного захисту розробляється індивідуально для кожного замовника з урахуванням усіх особливостей об’єкту, побажань замовника та прийнятих стандартів.
 • Контроль втілення:

  проведення авторського нагляду за дотриманням вимог робочих проектів нашої розробки під час їх реалізації сторонніми спеціалістами, перевірка та підключення.
 • Універсальність:

  проектування систем сигналізації та пожежогасіння для об’єктів будь-якого призначення – промислових і виробничих, приватних і комерційних.
Ціна послуги
Проектування систем протипожежного захисту
від 3000 грн.
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Спеціалісти «Безпека ЛТД» підберуть найбільш доцільний склад і функціональні характеристики системи, щоб досягти стовідсоткової безпеки на об’єкті! Ми розробляємо індивідуальні проекти, завдяки чому система працює так, як потрібно, й може бути масштабована як під звичайну квартиру, так і під багатоповерховий будинок чи виробничу площу.

Максимальна ефективність!
 • Використання новітніх технологій

  Побудова ефективної системи протипожежного захисту.

 • Максимальна безпека

  Дотримання держстандартів, технічних регламентуючих документів та будівельних норм.

 • Комплексний підхід

  Консультація з приводу протипожежної безпеки, аналіз об’єкту, розробка проекту.

Проектування систем пожежної безпеки – перший і найважливіший етап комплексних заходів, які проводяться для забезпечення максимального захисту від руйнівної дії вогню. Вдало спроектована протипожежна сигналізація дозволить максимально якісно убезпечити приміщення, приклавши для цього мінімум зусиль і фінансових витрат.

Довіряйте проектування протипожежних систем професіоналам!

Охоронне агентство «Безпека ЛТД» виконує професійне проектування систем пожежної безпеки, розробляючи найбільш оптимальні схеми встановлення пожежної сигналізації, виходячи з особливостей приміщення, розташування кімнат і кількості людей, що в них знаходяться. Незалежно від типу об’єкта ми спроектуємо максимально ефективну систему протипожежної безпеки, підведемо кошторис орієнтовних витрат і надамо необхідні для встановлення обраної сигналізації документи. «Безпека ЛТД» – це будь-яка складність проектування:

 • систем автономної пожежної безпеки;
 • систем пультової пожежної сигналізації.

Проектування систем пожежної безпеки – найважливіший етап комплексних протипожежних заходів, і ми виконуємо їх максимально якісно! В залежності від побажань замовника, особливостей архітектури об’єктів та інших факторів ми підбираємо схему найбільш ефективного розташування датчиків диму і вогню, а крім цього пропонуємо послуги встановлення «автономки», переваги якої давно оцінили багато наших клієнтів. Використовувати ж системи пультової сигналізації логічно у випадках з великою кількістю приміщень і об’єктів зі значним скупченням людей.

«Безпека ЛТД» безпека вищого рівня!

Ми здійснюємо проектування систем пожежної безпеки будь-яких об’єктів - магазинів, банківських установ, торгових центрів, виставкових залів, кафе, ресторанів та інших об’єктів, в яких одночасно може знаходиться кілька десятків або навіть сотень людей. Кожна з таких систем підключається до нашого пульта, який оперативно передає сигнали на пульти служб ДСНС. Все більше число клієнтів з Києва та області довіряють проектування систем пожежної безпеки «Безпека ЛТД», оскільки ми виконуємо поставлені завдання максимально якісно і оперативно, виключаючи всі ризики. «Безпека ЛТД» – це проектування будь-яких протипожежних систем, здатних своєчасно зреагувати на небезпеку і запобігти їй.

 

Читати повністю