Охорона комерційних об`єктів

“Безпека ЛТД” має величезний досвід охорони офісів, промислових підприємств, будівельних майданчиків, логістичних та торгових центрів, ресторанів, нічних клубів, магазинів тощо. Ми творчо підійдемо до забезпечення безпеки вашого об’єкта і запропонуємо оптимальний варіант організації охорони.

 • Контроль над об’єктом:

  захист працівників, охорона товару й недопущення його розкрадання, візуальне спостереження за об’єктом, затримання порушників та їх передача працівникам поліції.
 • Сучасне устаткування:

  встановлення тривожної кнопки, камер відеоспостереження та пристроїв нічного контролю – датчиків руху, задимлення, розбиття скла, відкриття дверей та вікон, протипожежної сигналізації.
 • Охорона великих та малих площ:

  розробка оптимальної системи охорони та пристроїв реагування в залежності від площі об’єкту, кількості працівників, графіку роботи та інших особливостей.
 • Виїзд групи реагування:

  посилення об’єкту в разі необхідності додатковими силами бійців для забезпечення контролю над ситуацією.
Ціна послуги
Охорона комерційних об`єктів
від 400 грн/мес
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Послуги пультової охорони комерційних об’єктів від «Безпека ЛТД» – це не тільки якісне обладнання, відсутність хибного спрацьовування й оперативна реакція на подію, але й повна матеріальна відповідальність. Ми збережемо вашу власність, спроектувавши дійсно ефективний бар’єр у вигляді охоронної сигналізації на пульт центрального нагляду, доповненої додатковими пристроями.

Максимальна ефективність!
 • Цілодобова охорона

  Безперервна охорона торгових центрів, закладів громадського харчування, нічних клубів, офісів та промислових підприємств.

 • Професіоналізм та естетичний вигляд

  Ввічливість та охайний вигляд охоронців справить приємне враження на відвідувачів чи покупців закладу.

 • Ефективна матеріально-технічна база

  Наші охоронці мають усі необхідні засоби для здійснення охорони об’єкту: зручну уніформу, комунікаційні засоби та засоби особистого захисту.

Поширені запитання
arrow З чого складається охорона комерційних об’єктів?
arrow Кому підійде послуга - охорона комерційних об'єктів?
arrow Як і де замовити охорону комерційних об’єктів?
arrow Які переваги роботи з вами?

Багатофункціональні торгові комплекси, кафе, ресторани, готелі та інші комерційні об’єкти - все це потребує професійної охорони.

Маючи великий штат співробітників, кожен з яких проходить регулярні фізичні і теоретичні перевірки, постійно вдосконалюючи свій професіоналізм, наше агентство пропонує раз і назавжди вирішити питання з безпекою. У нашому арсеналі - найсучасніші технічні засоби безпеки, що дозволяє нам надавати дійсно кращі послуги безпеки в Києві і за його межами.

«Безпека ЛТД» - професійна охорона комерційних об’єктів!

Якісна охорона комерційних об’єктів - це цілий ряд дій, пов’язаних між собою:

 • встановлення класичної пультової охорони;
 • підключення фізичної охорони (широкі можливості вибору технічного оснащення співробітників як озброєної, так і неозброєної фізичної охорони);
 • встановлення «тривожної кнопки» - найефективнішого та бюджетного рішення для забезпечення охорони комерційних об’єктів;
 • встановлення системи відеоспостереження, яке здійснюється нашими фахівцями «під ключ» - ми беремо на себе всі зобов’язання, починаючи з моменту проектування до фінального налаштування системи.

Можливе комбінування декількох способів забезпечення охорони комерційних об’єктів. Наприклад, існує можливість встановлення декількох «тривожних кнопок» в нічному клубі, адже в умовах великого скупчення людей недостатньо присутності кількох працівників фізичної охорони.

Охорона комерційних об’єктів повинна бути професійною!

Ми консультуємо наших клієнтів з питань підбору і проектування найефективнішого способу (або декількох способів) забезпечення порядку на комерційному об’єкті і пропонуємо надійний захист незалежно від розташування об’єктів, їх площі або специфіки.

Наші спеціалісти мають великий досвід надання послуг безпеки для корпоративних клієнтів, що робить співпрацю з нами найвигіднішою серед всіх пропозицій охоронних структур Києва. «Безпека ЛТД» - це надійна охорона комерційних об’єктів будь-якого типу - магазинів, закладів громадського харчування, барів, ресторанів і багатьох-багатьох інших об’єктів. Ми співпрацюємо з представниками багатьох банківських установ України, гарантуючи високу безпеку і правопорядок як під час роботи банків, так і в неробочий час. Маючи велику кількість домовленостей з комерційними клієнтами, ми пишаємося нашими довгостроковими контрактами, адже це є свідченням високої довіри і безпрецедентної якості надаваних нами послуг. 

«Безпека ЛТД» - це сучасна і надійна охорона комерційних об’єктів Києва та області, і ви маєте можливість гарантувати її для власного  об’єкта!

 

Читати повністю