Охорона масових заходів

Ми маємо досвід охорони різних масових заходів. «Безпека ЛТД» забезпечувала охорону Палацу Спорту під час проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2005». Охорона кожного масового заходу ретельно планується, враховується специфіка самого заходу та особливості місця проведення.

 • Охорона масових, корпоративних і приватних заходів:

  безпека гостей та учасників концертів, спортивних заходів, фестивалів, подій міського та державного рівня, у тому числі на відкритому просторі.
 • Зовнішні та внутрішні загрози:

  недопущення зриву заходу, пошкодження майна, хуліганства – в тому числі масового.
 • Несанкціоноване проникнення:

  недопущення спроб проникнення на територію проведення заходу сторонніх осіб.
 • Додаткові функції охорони:

  контроль квитків та перепусток, виявлення заборонених та небезпечних предметів, залучення різних видів детекторів, підтримання порядку на об’єкті та прилеглій території.
Ціна послуги
Охорона масових заходів
від 150 грн/год
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Маючи великий досвід охорони культурних і спортивних заходів, комерційних подій, виставок, ярмарків та ділових конференцій, ми здатні забезпечити найвищий рівень безпеки. Пропонуємо додаткові послуги – супровід важливих гостей, перевірку запрошених, виявлення заборонених предметів, завдяки чому захід проходитиме без жодних інцидентів.

Максимальна ефективність!
 • Індивідуальна охорона VIP-персон

  Супровід запрошених зірок та організаторів заходу, забезпечення безпеки маршрутів пересування з урахуванням розміщення під’їзних шляхів і паркувальних місць.

 • Недопущення конфліктних ситуацій

  Запобігання конфліктних ситуацій між учасниками заходу, пошкодження майна, руйнування парканів концертних зон, потрапляння на сцену, організація шляхів евакуації.

 • Підготовка місця масового заходу

  Попередній огляд місця проведення заходу для виявлення слабких місць, організація відеонагляду, перевірка території після закінчення події.

Поширені запитання
arrow Як відбувається охорона масових заходів?
arrow Коли потрібна охорона масових заходів?
arrow Як і де в Києві замовити охорону масових заходів?
arrow Ваші переваги при охороні масових заходів?

Починаючи з дня заснування компанії, візитівкою «Безпека ЛТД» стала саме фізична охорона об’єктів. Ми користуємося довірою провідних українських компаній. Співробітники підрозділу фізичної охорони ретельно відбираються в залежності від вимог замовника, проходять медичне обстеження, здають екзамени з теоретичної підготовки.

Надійна охорона масових заходів – запорука їх успішного проведення, адже кожен відвідувач, що прийшов на таке дійство, бажає повністю зануритися в його тематику, не замислюючись про питання власної безпеки. А навпаки, про концерт, виставку або будь-яке спортивне змагання, на яких не забезпечується належна безпека учасників і глядачів, моментально пошириться «погана слава». Яка ще репутація може бути у організаторів, які не можуть навести порядок на своєму заході! Відповідь очевидна. 

А тому, якщо ви організовуєте концерт, плануєте провести рекламну акцію або виставку, без відповідної охорони не обійтися! І ми вам максимально сприятимемо у вирішенні цього питання, забезпечивши належний порядок на будь-якому багатолюдному заході.

Охорона масових заходів будь-якого типу!

Головне завдання охоронної служби – збереження здоров’я і життів запрошених гостей і організаторів. Ми забезпечимо безпеку на заходах різних масштабів – від охорони правопорядку на невеликих виставках, до великих міжнародних зустрічей:

 • концерти і виступи;
 • ярмарки, розпродажі, презентації товарів;
 • спортивні змагання;
 • ділові зустрічі, конференції та з’їзди;
 • світські заходи, банкети та весілля.

Підготовка до гарантування необхідної безпеки починається не лише з прогнозування приблизної кількості глядачів або учасників, а й розрахунку всіх можливих ризиків.

«Безпека ЛТД» – це якісна охорона масових заходів!

Наше охоронне агентство пропонує довірити питання гарантування безпеки справжнім професіоналам своєї справи. Охорона масових заходів в Києві – це одне з наших пріоритетних завдань, виконуючи яке, ми отримали безліч позитивних відгуків від наших клієнтів. Здійснення пропускного режиму на заході, «зачистка» території від небажаних «гостей», контроль за пересуванням і недопущення проникнення в заборонені зони, забезпечення збереження майна та гарантування безпеки гостей, попередження провокацій і підтримання порядку на підконтрольній території – з будь-яким із цих завдань фахівці «Безпека ЛТД» впораються максимально професійно!

Починаючи свою роботу з аналізу всіх особливостей майбутнього заходу, ми опрацьовуємо всі можливі ризики і виключаємо будь-яку небезпеку.

«Безпека ЛТД» – це найкраща охорона масових заходів в Києві, висока організація і професіоналізм. На нашому рахунку десятки успішно проведених заходів різної тематики та масштабу, а найголовніше – запобігання не однієї дюжини можливих ексцесів.

З нами охорона масових заходів буде бездоганною!

 

Читати повністю