Охорона та супровід вантажів

Уклавши контракт з нашою компанією на супровід вантажу, ви можете бути впевнені, що ваш вантаж прибуде в пункт призначення цілим та не ушкодженим. Всі автомобілі супроводу обладнані  GPS-трекерами.

 • Максимальна безпека:

  охоронники мають усе необхідне обладнання та спецзасоби, щоб гарантувати необхідний рівень безпеки в дорозі та цілісність дорученого вантажу.
 • Доступна вартість:

  послуга супроводу вантажу доступна для будь-якої компанії чи приватної особи й не залежать від вартості самого вантажу. У будь-якому разі це вигідніше за переживання та ризик.
 • Конфіденційність:

  ми збережемо в таємниці ім’я замовника, зміст вантажу та причину його перевезення. Вся інформація, отримана від наших клієнтів, залишається конфіденційною. Ніякого розголошення!
 • Оптимальний маршрут:

  обираючи маршрут перевезення, ми враховуємо масу, габарити, вимоги до температурного режиму й інші особливості вантажу й узгоджуємо свій вибір із замовником.
Ціна послуги
Охорона та супровід вантажів
від 40 грн/км
Лишити заявку
Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Співробітники нашої компанії ретельно вивчають майбутній маршрут, точки необхідних зупинок та особливості перевезення вантажу, завдяки чому здатні передбачити можливу небезпеку та бути готовими до будь-яких дій. Ми організовуємо увесь комплекс заходів, необхідних для супроводу важливих вантажів і забезпечення його цілісності.

Максимальна ефективність!
 • Швидкість

  Безпечне перевезення дорученого вантажу із максимальною швидкістю, але без ризику його втрати чи пошкодження.

 • Матеріальна відповідальність

  Ми несемо повну відповідальність за безпеку вантажу та його доставку до місця призначення.

 • Досвідченість

  До супроводу вантажу замовника залучаються лише охоронці з досвідом роботи та спеціальною підготовкою.

Поширені запитання
arrow Як відбувається охорона вантажів?
arrow Для кого потрібно супровід вантажу?
arrow Як і де замовити охорону або супровід вантажів?
arrow Ваші переваги при охороні або супроводі вантажу?

Охорона і супровід вантажів – гарантія безпечного ведення бізнесу. Підприємці, які регулярно надсилають та отримують товари, в першу чергу повинні захистити свої вантажі від можливих негативних факторів на шляху перевезення. Ми пропонуємо найкращі послуги конвоювання вантажів серед охоронних агентств Києва і забезпечимо вирішення цього питання з максимальним професіоналізмом!

Досвід нашої компанії, застосування сучасних технічних засобів захисту і GPS-відстеження вантажів, а також високий професіоналізм кожного із залучених співробітників дозволяють нам здійснювати найбезпечніший супровід вантажів по Україні!

Охорона вантажів повинна бути професійною!

Ми з повагою ставимося до поняття комерційної таємниці, забезпечуючи її конфіденційність як під час та після виконання роботи. Вміст вашого вантажу залишиться відомим лише вам, вашим одержувачам і, за потреби, супроводжуючим його охоронцям. Такий підхід звужує можливі ризики до мінімуму.

Хай там що, а безпечний супровід вантажів вимагає участі професіоналів, і «Безпека ЛТД» забезпечить вас максимальними перевагами!

 • кваліфікований персонал зі спеціальною підготовкою;
 • використання спецтранспорту, ліцензованих технічних пристосувань, екіпіровки та зброї;
 • стовідсоткова конфіденційність і збереження інформації про вантаж і замовника;
 • матеріальна відповідальність, гарантія збереження вантажу і термінів його доставки.

Охорона вантажів здійснюється за особистої присутності співробітників, які озброюються і екіпіруються, виходячи з типу і обсягів вантажу, його цінності і побажань замовника. В арсеналі наших охоронців – сучасні екземпляри озброєння, технічного оснащення і спецзасобів зв’язку, необхідні для оперативного з’єднання зі штабом. Ось чому «Безпека ЛТД» – це найкраща охорона і супровід вантажів Києва та області!

Незалежно від дальності проїзду, специфічних особливостей вантажу та інших факторів ми конвоюємо вантажі згідно зі світовими стандартами безпеки, і, співпрацюючи з нами, ви уникнете всіх ризиків, пов’язаних з транспортуванням товару!

«Безпека ЛТД» – найкраща охорона вантажів в Україні!

Ми забезпечимо супровід вантажів в будь–яку точку України, безпеку отримання і доставки товарів, цінних паперів та інших об’єктів. Високий професіоналізм з одного боку і об’єктивна ціна з іншого – роблять наше охоронне агентство найвигіднішим.

Співпраця з нами починається зі складання оптимального маршруту пересування вантажів. Залежно від специфіки, обсягів і інших особливостей вантажу, ми сплануємо найбільш вигідний, оперативний і безпечний спосіб переміщення. Визначимо точний час перебування в дорозі, а під час виконання своєї роботи ні на хвилину і ні на метр не відхилятимемося від прийнятого маршруту.

Кількість наших довгострокових контрактів – показник високої довіри замовників. Продемонструвавши один раз принципи своєї роботи, ми стаємо постійними виконавцями, адже безпека у нас зведена в Абсолют!

Супровід вантажів на невеликі відстані або повномасштабна охорона вантажів VIP-класу – в будь-якому з цих випадків «Безпека ЛТД» – це кращий вибір з усіх можливих!

Наші постійні клієнти – підприємці, представники середнього і великого бізнесу, транспортні компанії і банки. Всі вони відзначають рівень технічної і фізичної підготовки наших фахівців, оперативне супроводження вантажів до місць призначення і стовідсоткове виконання обумовлених зобов’язань. Ми дорожимо отриманими відгуками і робимо все, щоб вони були виключно позитивними.

 

Читати повністю