Використання сучасних технологій

Ефективна безпека – це не тільки кваліфіковані кадри, але й сучасні технології, що надають унікальні можливості.

Використання нового покоління бездротових охоронних систем Ajax дозволяє нам будувати унікальні охоронні мережі, на 100 % захищені від хибних спрацьовувань і фізичного злому. Система працює з датчиками  різних типів, завдяки чому можна побудувати систему потрібного призначення, в тому числі комбіновану, легко доповнюючи її в разі необхідності тими або іншими модулями, розширюючи можливості охоронної системи.

Надійність зовнішнього зв’язку в пристроях Ajax гарантується завдяки дублюванню каналів (Ethernet і GSM), і навіть при відмові локального маршрутизатора, зникнення струму в мережі чи інших технічних проблемах сигнал тривоги надійде по резервному каналу зв’язку.

Ajax поєднує легкість монтажу та високу надійність. Такою сигналізацією просто керувати: ставити та знімати з охорони, доповнювати додатковими модулями та датчиками, що робить її дійсно зручною.

Інноваційні технології, стабільний зв’язок між пристроями навіть на відстані в 2000 м, захист сигналу від перехоплення та глушіння – усе це робить побудовані нами системи захисту дійсно ефективними та забезпечує надійний захист від зловмисників і технічних збоїв!

 

 

Чому саме «Безпека - ЛТД»?

Основним видом діяльності «Безпека - ЛТД» є саме охорона об’єктів.
Співробітники підрозділу фізичної охорони ретельно відбираються

Серед наших клієнтів